Rüyada Ok Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ok görmek, tehlikeli bir dönem olarak yorumlanır. Rüyada ok gören kişi tehlikeli bir durum içinde bulunabilir.

Farkında olmadan bazı tehlikelerle karşılaşabilir. Rüyasında ok attığını gören kişi tehlikeyi uzaklaştırmak için bazı atılımlar yapacaktır. Doğru bir hareket tüm tehlikeyi ortadan kaldıracakken eğer doğru adım atılmazsa  tehlike daha da büyüyecektir. Önemli olan biraz düşünüp doğru adımlar atmaktır.

Rüyada Ok Atmak

Bazı mesajların alınması olarak yorumlanır. Rüyada birisinin ona ok attığını gören kişi o kişiden bazı haberler alacaktır. Okun kendisine geldiğini gören kişi bazı kişilerden ummadığı anda bir mesaj alacaktır. Bazen söylenen sözler boş gibi gözükse de bize bazı şeyler anlatmak ister. Böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Söylenen sözlerin ne anlam içerdiğini düşünebilirsiniz.

Rüyada ani tehlikeler olarak yorumlanır. ardı ardına ok attığını gören kişi gelen tehlikeden kurtulmak için birçok önlem almak isteyecektir. Bazı önlemler tehlikeyi uzaklaştırmak için faydalı olabilir. Bu dönemde tedbirli ve kontrollü olmada fayda var. Dikkatli davranılırsa tehlikeden kurtulunacaktır.

Rüyada Yay Görmek

Kişi, hiç beklemediği bir anda beklemediği bir kişiden destek görebilir ya da tam tersine beklemediği bir kişiden büyük bir darbe görerek büyük bir çöküntü yaşayabilir. Rüyasında yay gören bir kişi, yeni haberler alabilir ve bu haberler sizin bir süre kafanızı karıştırabilir. Kişi tedbirli olarak büyük kararlar almalıdır.

Rüyada ok görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status