Oğlak Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

Aylık oğlak burcu yorumunuzda bu ay 16 Nisan tarihine kadar Merkür iletişim, konuşma ve zeka alanında yavaşlama modunda olacak. Bu hareket ev, aile, aile büyükleri, ebeveynler ve onlara ait mülkiyet alanlarını tetikleyecek. Aile meselelerine dikkat etmelisin. Gayrimenkul anlaşmalarıyla ilgili her şey dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır. Bu tür planları hafta ortasına ertelerseniz, yanlış bir şey olmaz. Konuşmana dikkat etmelisin.

2018 yılının Nisan ayında oğlak burçları için biraz daha sabırlı olmaları gereken bir ay olabilir. Sevgilini ve yakınlarını rahatsız etmemeli ve kırmamalısın. Özellikle ayın ilk haftasında geçmişteki kırgınlıklarınızı yeniden düşünebilir ve geçmişi irdeleyerek kendinizi üzebilirsiniz. Bazı insanların size geçmişte yaptığı haksızlıklar da canınızı sıkabilir.

Lütfen akrabalarınıza da dikkat etmeyi deneyin. Seninle görüşmeye ve bir şeyler konuşmaya gelebilirler. Aile büyüklerine ilişkin tartışmalar da görülür. Ayın sonuna doğru ise aile konularınızla ilgili ilerleme bulacaksınız. Onlarla bir konuda uzlaşmak zor olsa da bunu deneyebilirsiniz.

Mars tüm ay boyunca kariyer, sosyal statü ve patronlar alanında kalacak. İş hayatına değişiklikler getirmek istiyorsun. İş arama ve kariyerle ilgili toplantılar ve başvurular da görülür. Yeni iş teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda gergin bir modda olursunuz ve iş veya sosyal sektörde tartışmalar olabilir. Patronlar da ek sorumluluklar talep edebilir. Lütfen esnek olmaya çalışın.

Güneş, bu ay boyunca romantizm, eğlence, neşe, çocuklar, gençlik grupları, yaratıcılık, benlik ve alanına geçecek. Yaratıcı projelere odaklanacaksınız. Romantizm ve eğlence de havada olacak. Bu, yaratıcı becerileriniz üzerinde çalışmak için de iyi bir zaman.

Kendi girişimleriyle çalışanlar bu ay oldukça meşgul olacak. Yeni iş girişimleri deneyebilirsiniz. Ya da bir sınava çalışmanız olasıdır. Venüs son hafta iş ve meslektaşlar alanına geçecek. Böylece, o zamandan sonra odak noktanız iş ve meslektaşlarınız olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status