Oğlak Burcu Haftalık Yorumu 21 Eylül 2020 – 27 Eylül 2020

Haftalık oğlak burcu yorumunda bu hafta, size çok fazla enerji getiriyor. Kelimenin tam anlamıyla tüm sorumluluklarınızı yerine getirmek için kendinizi suçlanmış hissedeceksiniz. Yıldızlar, etrafınızdaki birçok görev nedeniyle hayatınızda sağlığınızla ilgilenmeyi unuttuğunuzu bilir. Bu nedenle, bu hafta ana göreviniz gerekli tıbbi muayeneleri planlamaktır.

Ruh sağlığınıza gelince, hafta içi mutlaka kendinizi en az bir saat sıcak bir banyoda veya doğada bulmalısınız. Size güç verecek bir yerde yalnız zaman geçirin.

Oğlak Haftalık Burç 21-27 Eylül 2020

Aşk: Partnerinizle birçok aktivite yapmayı seviyorsunuz ve partneriniz onlarla daha fazla zaman geçirmek istediğiniz için son derece mutlu. Bir partner arıyorsanız, doğru olanı arayıp aramadığınızı düşünmelisiniz.

Sağlık: Kendinizi D vitamini ile şımartın Eğer kendinizi zayıf veya yorgun hissediyorsanız, bu vitaminden yoksun olabilirsiniz. Doğaya gidin ve vitamini güneşten alın.

İş ve Para: Daha küçük bir krediye ihtiyacınız varsa, banka yerine ailenizle iletişime geçin. Size memnuniyetle yardım edecekler. Çalışma hızınızı koruyun. Hızlanırsanız, haklı gösteremeyeceğiniz birçok hatayla sonuçlanabilir.

Ayrıca Bakınız: 2021 Oğlak Burcu Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status