Oğlak Burcu Haftalık Yorumu 2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018

Haftalık oğlak burcu yorumunda bu hafta iletişim, akıl ve konuşma gezegeni olan Merkür, ev, aile, aile büyükleri, ebeveyn ve onlara ait mülkler alanından geçiyor. Bu, emlak anlaşmaları için uygun bir zaman değil. Lütfen böyle anlaşmalar hakkında uzman görüşü alın. Aile üyelerinizle ciddi iletişiminiz olacak. Bazı açıklamalar için gelebilirler. Aileye ait mülk ve aile toplantıları ile ilgili tartışmalar da görülür. Anne ve babanızla aranızda çekişme, inatlaşma olabilir. Evden çalışmayı düşünebilirsiniz. Yeniden yerleşim planları da görülüyor.

Güneş iş ve patronlar alanını yönlendiriyor. Yeni bir iş bulmaya çalışabilirsin. Patronlarınız ek projelerinizi de verebilir. Çeşitli yeni projelerle ilgili toplantılar ortaya çıkabilir. İletişim becerileriniz olan projeler de görülür. Patronların da çok sorumluluk talep edebilir.

Venüs romantizm, eğlence, neşe, çocuklar, gençlik grupları, yaratıcılık, kendini tanıtıcı alanda hareket ediyor. Kalbinizle hareket edecek ve romantik konulara doğru kayabilirsiniz. Sevgi ve şefkat beklentisi olabilir. Aşk hayatında özlemler sona erebilir ve mutlu bir hafta olabilir.

Yaratıcı projeler ortaya çıkabilir. Bu, sizi tanıtmak, gençlerle çalışmak ve sosyal etkinliklerin tadını çıkarmak için iyi bir zamandır. Kendinizi ön plana çıkarma arzunuz olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status