Oğlak Burcu Haftalık Yorumu 19 Mart 2018 – 25 Mart 2018

Haftalık oğlak burcu yorumunda bu hafta iletişim, konuşma, seyahat, akıl ve mantıksal düşünce gezegeni olan Merkür bu haftada yavaşlama moduna geçecek. Bu hareket ev, aile, aile büyükleri, ebeveynler ve aileye ait mülkiyet alanını tetikleyecek. Bu yavaşlama modu önümüzdeki üç hafta boyunca bu alanlarda olacak ve aile içindeki iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Aile hayatınızı geliştirmeye çalışacaksınız. Gayrimenkul fırsatları ile ilgili bazı çalışmalar yapılacaktır. Yeni bir emlak anlaşması yapmaya başladığınızda lütfen dikkatli olun. Son onay göndermeden önce tüm sözleşmeleri okuyun. Aile üyeleriniz ile bire bir tartışmalar olacak. Karşınıza önemli konuları getirecekler.

Güneş ve Venüs aile alanına geçiyor. Yani, bu hafta aile içi önemli görüşmeler yapılabilir ve önemli kararlar alınabilir. Evinizi döşemek ve yeniden yapılandırmak için planlar da ortaya çıkabilir. Akrabalarınız seni ziyarete gelebilir. Ailede problem çözümleri olacak. Aile üyelerinize çok dikkatli olmalısınız. Aile büyüklerine ait mülke ilişkin tartışma da görülmektedir.

Pazartesiden perşembeye kadar, sizi zorlayan altta yatan bir sorundan kaynaklı bir gerginlik olabilir. Biraz eğlenmek ya da arkadaşlarla buluşarak ya da sevdiklerinizle etkileşimde bulunmaktan zevk almak için daha fazla çaba harcamanız da ideal bir zaman olabilir. Sevgiye ve ilgiye olan ihtiyacınız yüzünden önce sevgi göstermeniz gerekiyor. Kısa süreli plan ve aktiviteler için çok fazla para harcanabilir.

Ayrıca BakınızOğlak Burcu Mart 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar, aşk ilişkisi veya yakın dostlukta bazı güç ve kontrol sorunları ortaya çıkabilir. Gerginlik, kıskançlık ya da sahiplenme gibi duygular yüzünden sorunlar gelebilir. Bu tür davranışların kökeninde, sevilen ya da değerli hissetmeme konusunda derinden gömülü bir korku ya da güvensizlik olacaktır. Sağlıksız bir ilişki, çok acı verici veya dramatik bir yıkım olabilir. İyi bir ilişki, yoğun duygulara dayanacak, ancak ilişki dinamiğindeki bir dönüşüm gerçekleşebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status