Oğlak Burcu Haftalık Yorumu 14 Eylül 2020 – 20 Eylül 2020

Haftalık oğlak burcu yorumunda bu hafta, yakın zamanda yaşanan bir aksilik, sizi kendi kendine zarar verici davranışlarda bulunmaya teşvik etmiş olabilir. Şimdi bir değişiklik yapmak için tam şimdi. Yalnız kalmak ve önünüzdeki seçenekleri incelemek için zaman bulun. Hem duygusal hem de fiziksel olarak sağlığınıza eğilimli olun.

Bundan sonra ne olacağını belirlemek için biraz araştırma yapın. Akrabaların veya ruhani danışmanların tavsiyelerine bakın. Sessiz meditasyon size iyi hizmet eder. Hayatınıza amaç veren bir göreve katılmak için biraz seyahat gerekebilir.

Dolandırıcılığın kurbanı olmaktan kaçınmak için akıllıca para yatırın, özellikle yeni bir miras.

Oğlak Haftalık Burç 14-20 Eylül 2020

Tutku ve yakınlık şu anda sizin için çok şey ifade ediyor. Bazı ilişkilerden vazgeçiyor, üzüntü yaratıyor olabilirsiniz, ancak çok değerli arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle güzel zamanlar sizi bekliyor. Bunun bir engel olmadığından emin olmak için sağlığınıza eğilimli olun.

Akıllıca harcayın, böylece peşinde olduğunuz eğlenceye katılacak kaynaklara sahip olursunuz. Bazı hafif yürekli, neşeli bağ deneyimlerine hazırsınız.

Bazen bir partnere yaklaşmak zordur, özellikle de kötüye giden uzun süredir devam eden bir ilişkiyse. Düzenli olarak planlanmış bir oturuş kesinlikle iyi bir fikirdir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status