Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Aralık 2020 – 27 Aralık 2020)

Oğlak Haftalık Burç 21-27 Aralık 2020

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizle ilgili planlarınızın uygulanmasına odaklanacaksınız. Küçük ama acil ev onarımları ve değişiklikleri yapacaksınız.

Bazılarınız aramalar bekliyor olabilir veya yeni bir ev, mülk veya başka bir pahalı eşya satın almakla ilgili belirli eylemlerde bulunabilirsiniz.

Hafta, seyahatler için elverişli olacaktır. Yaşadığınız ülkedeki durum Kovid – 19 nedeniyle kritik ise planlarınızdaki değişiklikler göz ardı edilmiyor.

Başka bir yerde yaşayan insanlardan haberler için özel beklentileriniz varsa, bu hafta gerçekleşmeyebilir veya beklediğiniz kadar iyimser, olumlu olmayabilir. Tabii bunları daha da geliştirmek ve önümüzdeki haftalarda tüm durumu değiştirmek mümkün.

Hafta boyunca bir belge veya finansal nitelikte bir sözleşme, kaçırılan veya unutulan ödeme ve diğerleriyle ilgili gerginlikler olacaktır.

Hafta boyunca başka bir şehir, köy veya ülkede yaşayan arkadaşlarınız veya akrabalarınızla telefonda veya İnternet üzerinden canlı sohbetler yapacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu 2021 Yorumu

21 – 27 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu erkeklerin bazı sorunlarda daha sorumlu davranmaları ve akıllıca ve pratik çözümler aramaları gerekecektir. Arka planda kendi egonuzu bırakın.

Kadınlar, bazıları parayla ilgili olan birkaç beklenmedik durum yaşayacaklar.

Bu günü kutlayanlarınız için mutlu ve huzurlu Noeller! Yılın en kısa günü olan kış gündönümü olan 21 Aralık’ta eski geleneklere göre kutlayanlara Mutlu Yıllar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status