Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Kasım 2020 – 8 Kasım 2020)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta bu yedi gün içinde yapmanız gereken masraflarla ilgili mali endişeleriniz olacak. Çoğu durumda, başka bir ev sorununu tamir etme veya çözme ihtiyacı ile evinizle ilgili olacaktır. Ancak tedirginlik ve gerginlik yaratabilecek kredi, kredi, ipotek ödemeleri hariç tutulmamaktadır.

Bu hafta bir tür satışla uğraşıyorsanız, beklediğiniz teklifi alamayacaksınız. Her şey, ödün vermeye istekli olup olmadığınıza ve hangi fiyata bağlı olduğunuza bağlıdır.

Bu hafta, bu yılın sonunda tamamlanması önemli olacak önemli planlarınızda ilerleme kaydetmeniz açısından elverişli olacaktır.

Bu yedi gün boyunca alacağınız bilgi, davet veya öneri, cevabınızı vermeden önce düşünmenizi sağlayacaktır. Kararınızla acele etmeyin, çünkü genel olarak çevrenizdeki, yaşadığınız ülkede ve dünyadaki durum istikrarsız olacaktır. Nihai angajmanınızda bir miktar fayda aramak mümkündür, ancak bu başarıdan ziyade kaybetmenize neden olabilir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Kasım 2020

2 Kasım – 8 Kasım Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Başka bir yerde yaşayan arkadaşlarınız veya akrabalarınızla karmaşık bir ilişkiniz olacak. Olası sorunları önlemek için seyahat ederken dikkatli olun, özellikle de araba kullanıyorsanız.

Oğlak burcu erkekler eylemlerde ve kararlarda paniğe, içsel korkulara ve istikrarsızlığa eğilimli olacaklar. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan erkeklerle ilişkilerde dikkatli olun. Onlarla şakalar yapmak veya eğlenmek için zaman yok.

Oğlak kadınları aceleci kararları ve kötü düşünülmüş yorumlarıyla kendilerine dert ve sorunlara neden oluyor gibi görünüyor. Hızlı tepki vermek, gerekirse teslim olmak veya özür dilemek iyidir. Şu anda kendinize neden olduğunuz sorunlardan daha ciddi sorunlarla karşı karşıyasınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status