Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Nisan 2021 – 25 Nisan 2021)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, bu hafta hayatınızdaki daha önemli olaylardan bazıları Oğlak burcunda, Başak burcunda veya Boğa burcunda doğan veya böyle bir yükselişi olan bir çocuk veya gençle ilgili olacaktır.

Bu hafta, uzun zamandır beklenen bir hamileliği veya akraba, arkadaş ve komşu çevrenizdeki bir bebeğin doğumunu duymaktan mutluluk duyacaksınız.

Hafta boyunca, sizden daha yaşlı olan veya yaşadığınız iş veya toplumda daha yüksek bir konumda bulunan insanlarla mali ve profesyonel ilişkilerinizde dikkatli olun.

Hafta içi yerine getirilemeyecek veya birisinin sizinle yaptığı işlerde hoş olmayan bir hata yapacağı sözünü almanız mümkündür.

Bu yedi gün boyunca, iradelerini empoze etmek veya eylemlerinizi kontrol etmek için güçlü bir istek duyacaklarından, erkeklerle olan ilişkiniz hassas olacaktır.

Bu nedenle, babalar ve oğullar arasındaki ilişki özellikle karmaşık olacaktır.

Hafta boyunca, arkadaş çevrenizdeki bir kişiyle ilgili, hayatındaki bir başarısızlık veya kayıpla ilgili haberlerden üzüleceksiniz.

Oğlak burcu erkek ve kız çocukları, yaşamları için net hedefleri ve onlara nasıl ulaşacaklarına dair fikirleri olduğu sürece çok güçlü bir yedi günlük dönemden geçeceklerdir.

Oğlak kadınları daha fazla mali görev ve davalar, ödemeler veya çeşitli parasal taahhütlerin yerine getirilmesi ile yükümlü olacaklar.

Erkekler, Nisan ayının başından bugüne kadarki eylemlerinizden sizin belirlediğiniz bir gelişmeye sahip olan olayların yedi günlük belirsiz bir dönem geçirecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status