Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Mart 2021 – 21 Mart 2021)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta akraba çevrenizdeki bir kişiyle ilgili bir olayın gelişimi hakkında daha fazla netlik kazanmanıza yardımcı olacak haberler alacaksınız.

Başka bir şehirde veya ülkede yaşayan bir akrabanız veya arkadaşınız varsa, bu hafta onlardan önemli veya ilginç haberler alacaksınız.

Hafta, arkadaşlarınızın veya iş ortaklarınızın katılımıyla mali işlerin gelişmesi için elverişli olacaktır. Elbette tahmin, bu yedi gün boyunca oluşturacağınız ilişkilerle değil, zaten test edilmiş ilişkilerle ilgilidir.

Bazılarınızın aşk ilişkisi, bir iş kurma, yeni bir profesyonel bağlılık ve daha fazlasını içeren yeni bir gelişmeye sahip olabilir.

Bu hafta, şimdiye kadar çok iyi bir ilişkiniz olan bir kadınla bir tartışma ya da ciddi bir çatışma sizi şaşırtacak. Bu durum, sizin kişisel yaşamınızda ciddi bir gerilim yaratabilir.

Genel olarak, bu haftanın mantıklı planlarınızın veya pratik fikirlerin geliştirilmesini destekleyeceğini bilmekte fayda var. Ancak gerginlik veya stres anları kaçınılmaz olacaktır.

Oğlak kadınları, kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağından, diğer kadınların eylemlerinden etkileneceklerdir. Bir kurumdan veya şahsen bir belge (sözleşme) almanın yanı sıra yakın ve uzak kadınlarla görüşmek de sizin için önemli olacaktır.

Erkekler ilkbaharda aşk maceraları arzusuyla ya da daha ciddi bir bağlılıkla romantik olacaklar. Hafta için bazı ön beklentileriniz olacak ve bunların gerçekleşmesi kişisel burcunuza bağlı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status