Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Ekim 2020 – 18 Ekim 2020)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, bazı endişeleriniz eşiniz veya romantik partneriniz tarafında olabilecek arkadaşlarınız veya akrabalarınızla ilgili olacaktır. Bu hafta durgun olduğunu düşündüğünüz ve gelişmeyi bıraktığını düşündüğünüz duygusal ilişkinizin geleceğine bakmaya çalışacaksınız.

Hafta içi, farklı mesafelerden insanlarla planlarınızı veya bağlantılarınızı geliştirmek için başarılı olacaktır. Ancak rüyalarınızın ardından bulutlarda uçma girişimleriniz başarısız olabilir.

Birçoğu başka bir yerden, banka veya havale vb. Yoluyla alacakları paradan memnun olacaktır. Bu hafta, özellikle yaşadığınız ülkede kısa mesafeli yolculuklar için iyi bir hafta olacak.

Bu hafta boyunca, bir ev veya ev sorununu başarılı bir şekilde çözme veya mülk niteliğindeki görevleri tamamlama fırsatınız olacak.

12 – 18 Ekim Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta yakınlarınızın sizin için hazırlayacağı yeni sürprizler nedeniyle hatırlayacaksınız.

Oğlak kadınları, çeşitli nedenlerle önemli kararlar almaya, yaşam tarzlarında veya bazı açılardan düzenlemeler yapmaya zorlanacakları yaşamlarının önemli bir döneminde olacaklar. Genel olarak, bu yedi gün boyunca eylemleriniz büyük ölçüde mali ve maddi çıkarlarınız tarafından yönlendirilecektir.

Oğlak erkekleri gelecekleri hakkında daha net olmak isteyeceklerdir. Yıl sonuna kadar olan aylar ve hatta 2021 ile ilgili olanlar için planlar yapmaya meyilli olacaksınız. Ne kadar gerçekçi olacağını söylemek hala zor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status