Oğlak Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

Aylık oğlak burcu yorumunuzda bu ay, çevrenizde önemli bir şeyi tartışmanın hiç mantıklı olmadığı insanlar olduğunu uzun zamandır biliyorsunuz. Son olarak, enerjinizi tüketen insanlarla önemli konuları tartışmayı bırakın. Ama kibirli davranmayın, bu insanları zarif tutacak kadar zekisiniz. Başkaları hakkında nasıl konuştuğunuz konusunda da dikkatli olun. Keskin ve saygısız sözler çevrenizi altüst edebilir ve herkes size tamamen farklı bir şekilde bakmaya başlayabilir.

Bu ay görmediğiniz birinden ilginç bir teklif almaya hazır olun. Akıllıca karar verin ve duygularınızı diğer yolda bırakın. Yaşam yolunuzun nereye gideceğini size söylemelerine izin vermeyin.

Aşk: Aşkınızı partnerinizden saklamayın. Siz öyle düşünmeseniz bile, partneriniz onlara hak ettikleri kadar sevgi göstermediğinizi hissedebilir. Başkasının kollarında aşkı aramalarını istemiyorsanız, bu ay aşkınızı her zamankinden daha fazla kanıtlayın.

Eğer affetmeyi öğrenmezseniz, asla özgür olamazsınız. Bu ay aileniz için daha fazla anlayış bulun ve onlara yeterince sevgi gösterin. Arkadaşlarınızı ihmal etmeyin. Bu ay daha fazla zaman geçirin ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olmaya çalışın.

Sağlık: Kötü beslenme bu ay mide sorunlarına neden olur ve dengesiz beslenme bağışıklığınızı zayıflatır. Fast food yemekten kaçının. Bu ay üşütebileceğiniz için vücudunuz için gerekli vitaminleri almanızı tavsiye ederiz. Popüler bir smoothie ile daha çok ilgilenin ve bu alan hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışın.

Bu ay günlük beslenmenize mutlaka sebze ve meyveler eklemelisiniz. Hamur işi de iyi değil. Evde yeni bir şeyler pişirmeye çalışın. Bu, arkadaşlarınızı ve kendinizi şaşırtacak ve kaliteli yemek yeme ve satın alma konusunda yeni ufuklar açacaktır.

İş ve Para: Eğitimi düşünmenin tam zamanı. Bu iş, hayatınızın geri kalanında zevk alacağınız bir şey değildir ve uzun süredir bir değişiklik hakkında düşündüyseniz, sınırınız sadece yaratıcılığınız ve fikirlerinizdir. İş yerinde gerçek mutluluğun yolunu açabilecek olan şey yalnızca sizin düşüncenizdir.

Keyif aldığınız ve onun hakkında daha çok şey öğreneceğiniz bir iş arayın. siz ve bir doz adanmışlık ve yaratıcılıkla çalışmaya devam edin. Meslektaşlarınızdan bazılarının kişiliğinizle ilgili bir sorunu var. Ancak, bu sadece onların sorunu ve hiç rahatsız edilmemelisiniz. Şimdi yaptığınız gibi çalışın ve iş için ödüllendirilecek kişi siz olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status