Oğlak Burcu Erkeklerini Aşık Etmenin Yolları

Genellikle en önce baktıkları özellik oturması kalkmasını bilen bir partnerdir. Halk ağzı ile hanım hanımcık olarak da ifade edilen biri dikkatini çeker. Herkes tarafından kalkması oturması tasdik edilen partnerler seçerler. Kendinize aşık etmek istiyor iseniz; efendi duruşunuzu bozmayın. Bu özelliğinizi özellikle arkadaş çevresinde belli edin.

Aile faktörü onlar için çok önemlidir. Ailesinin seçmediği ve onaylamadığı bir kadınla asla beraber olmak istemez. Eğer aşık olsun istiyor iseniz ; ailesinin sizi onaylaması için çabalayın. Asla ailesine karşı sert davranışlar sergilemeyin.

Ağır başlı olan kadınlara hayranlık duyarlar. Bir kadın ona göre toplum da ağır başlılığı ile kendinden söz ettirmelidir. Size karşı ilgi duymasını istiyor iseniz ; toplum içerisinde ağır başlı olduğunuzu gösterin.

Yalanı hiç bir zaman desteklemezler. Yalanı asla söylemezler, yalan söyleyen birinden de nefret ederler. Asla yalan söyleyen bir kadın ile birlikte olmazlar. Eğer aşık etmek istiyor iseniz; yalandan uzak durun.

Hayatlarında neşeli bir kadın isterler. Ne olursa olsun yüzlerini güldürecek biri olmalıdır. Onun yanında neşeli, güler yüzlü ve sevecen olun. Onu mutlu edin. Onlar için hayat şartları yeterince zordur ve birçok sorun yaşarlar. Kafasının dağılması için size gelecektir. Kendinizi ve hayatınızın akışını ona bırakın ve sadece gülümseyin.

Onlara göre bir kadın güçlü olmalıdır. Asla pes etmemelidir. Aşık olma süresinde sizin hal ve hareketlerinizi inceler. Pes etmeyen tavırlarınızı ona gösterin.

Güven her şeyin başında gelir. Güvenmediği kimse ile asla ama asla iletişim kurmaz. Hemen güvenmezler. Uzun bir süre inceler, denetler. Kararını en sona bırakır. Eğer size aşık olsun istiyor iseniz; güvenli biri olduğunuzu ona ispatlayın.

Hayatta aradığı partneri ona sahip çıkmalıdır. Her konuda ona destek çıkmalıdır. Ona övgüler yağdırın. Gurur duyduğunuzu söyleyin.

Aşk hayatların da apayrı bir yere sahiptir. Herkese aşık olmazlar. Yapıları gereği sevdi mi tam severler. Size olan aşkına sahip çıkmanızı bekler.

Kıskanç bir kadın hayatların da istedikleri en son şeydir. Kıskançlık yüzünden tartışmayı istemezler. Onu kıskandığınızı belli etmeyin. Etseniz bile tartışma yaratmayın.

Bakınız: Oğlak Burcu Erkeği Çekici Midir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status