Oğlak Burcu Erkeğinin Psikolojisi Nasıl?

Oğlak burcu erkeği bir ortama girdiğinde mutlaka dikkat çeker. Konuşmasıyla, sert görünümü ile dikkatleri üzerine toplar. Düzen onun için çok önemlidir. Planlı çalışmayı sever. Kendini iyi hissettiğinde o gün her şey yolunda gider. Oğlak burcu erkeği çok duygusaldır fakat bunu etrafına göstermez. Duygularını içinde yaşamayı tercih eder. Oğlak burcu sevdiğini insanı sahiplenir. Kıskanç bir yapısı vardır ve bunu gizleyemez.

Oğlak burcunun psikolojik rahatsızlığı melankolik olmasıdır. Bir sorun olduğunda köşesine çekilir ve yalnız başına sorunların üstesinden gelmeyi başarır. Diğer psikolojik rahatsızlığı da megalomanidir. Yani bunun adı büyüklenmedir. Kendisinin herkesten farklı olduğunu düşünür ve bunu birilerinden duyduğunda çok hoşuna gider. Onun bir doğrusu varsa bunu kimse değiştiremez.

Keçi gibi inadı olduğu için bir konu da zıtlaşıldığında çok sinir olur. Oğlak burcu erkeği, işe çok düşkündür. Hep en iyi olmak ister ve disiplinli çalışmayı severler. Yalanı hiç sevmezler bu yüzden bu konuda dikkatli olmalısınız. Çok hırslıdır bir şeyi isterse bunu mutlaka başarır.

Çok azimlidir yaptığı işi hiç yarım bırakmaz. Her zaman adını her yerde başarısı ve saygınlığı ile duyurur ve bundan gurur duyar. Sinirli yapısı bazen çevresindekilere zarar verebilir. Hırslı olması bazen çevresi tarafından yanlış anlaşılmasına neden olabilmektedir. Çevresi tarafından sevilir. Yerine göre cimri yerine göre de cömerttir para konusunda.

Oğlak burcu erkekleri, her şeyi çok kafasına taktığı için bazı zamanlarda kendi kabuğuna çekilir ve her şeyi inceden inceye düşünür. İçindekileri pek dışına vurmayı sevmez. Çok güçlü gözükür fakat içindeki fırtınaları kimse bilemez. Onu anlamak için üstüne gitmeyin ne kadar baskı yaparsanız o kadar içine kapanır bundan dolayı oğlak burcu erkeği anlatmak istediği zaman derdini anlatır. Üstüne gitmeyin.

Bakınız: Oğlak Burcu Erkeği Romantik Midir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status