Oğlak Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir?

Oğlak burcu erkeğin her zaman olgun tavırlarıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Eğer ki onun dikkatini çekmek istiyorsanız muhakkak belli başlı prensiplere sahip olmanız gerekmektedir. Eğer ki başıboş gezmeyi seven ve hayattan hiçbir zaman fazla beklentisi olmayan kişilerseniz onun dikkatini çekmek için hiç boşuna uğraşmamamız gerektiğini söyleyebiliriz.

Oğlak burcu erkeğini her zaman ciddi olan kadınlar çekmektedir. Bu erkek hayatında her daim plan yaparak ilerlediği için karşısındaki kadının da plan yapmasını bekler. Buradan da planlı programlı olan kadınların her zaman dikkatimi çekti göze çarpar. Düzenli olan kadın her zaman da her zaman belli bir disiplin içerisinde olan kadındır ve dikkatini çeken kadınlar.

Oğlak burcu erkeği her zaman sevdiği kadına sadık olan bir erkektir. Hal böyle olunca karşısındaki kadından sadakat beklemektedir ve bu hissi aldığı vakit karşındaki kadın her zaman dikkatini çeken kadınlar. Oğlak burcu erkeği bağlı olmasını sevdiği gibi karşısındakinin de ona bağlanmasını sevmektedir ve bağlı olduğunu hissettiği kadın her zaman onun ilgisini çeken ilk kadın olmuş olacaktır.

Aceleci kadınlar hiçbir zaman onun tipi değildir. Hal böyle olunca sabreden kadın onu kazanmayı başaracaktır. Yani oğlak burcu erkeği hayatın alacağı kadınla hemen bir ilişkiye girmek istemez. Onu tanımak ve üzerinden uzun bir vakit geçtikten sonra onu hayatına almak ister. İşte bu esnada sonuna kadar sabreden kadınının ilgisini çeken bir numara da gözüne girmiş olur.

Karmaşık kişi hiç ona göre değildir. Bu yüzden dolayı hayatında her daim belli bir çizgi üzerinde yürüyen kadınları tercih etmektedir. Böyle kadınlar ona her daim güven vermektedir. Sabit düşüncelere sahip olan bu erkekler sürekli olarak yeni şeyler düşünen kadınlardan pek fazla hoşlanmazlar. İşte bu durumda eski gelenekleri önem veren kadın onun her zaman dikkatini çeker.

Bakınız: Oğlak Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status