Oğlak Burcu Erkeği Romantik Midir?

Bütün kadınların en önemli gördüğü erkekte aradığı özelliklerinden birisi de romantik oluştur. Kadınlar her erkeğin hiç olmasa bile arada bir partnerinden romantik adımlar bekler. Her kadın ilgiyi, şefkati, hoşgörüyü sever. Bunun için bazen burçlara göre eş adaylarını bulmaya çalışırlar. nitekim burçlara bakılarak kişilik ve karakteristik özellikleri her kişiye yakın olarak sonuçlanabiliyor.

İktidarı seven, asla pes etmeyi bilmeyen, yapmak istediği hedeften asla vazgeçmeyen bir burçtur. Bu nedenle sevdiği kadını bırakmazlar. hayatlarını bir kadına bağladıkları anda gözleri hiçbir şey görmez. Sizi mutlu etmek için elinden gelen yapar.

İlişkiyi kontrol etmek ister. Kontrol edemediği kişiyle mutlu olamaz ve huzursuz olur. İlişkide huzursuzluk çıkarır. Fakat mutlu olursa romantik olmak da kimse onu geçemez. Yaptığı sürprizleri, söylediği sözleri duyunca düşüp bayılabilirsiniz.

Bir kadına güvenmeden asla yola çıkmaz. Hayatına girecek kadını iyice inceler. Hemen güvenemezler. Aşık olduğu zaman sımsıkı bağlanır. Bir kadından hoşlansa bile başka bir kadını tercih etmez.

Her zaman olumsuzluklara karşı dimdik ayakta durmayı bilir. Olumsuzluklarına rağmen eline aldığı işi asla yarı yolda bırakmaz. İşini sonuna kadar devam ettirir.

İşine aşıktır. Romantik olmayı sevmez. Romantik olmak yerine çalışmayı tercih eder. Aşırı ilgi gösteremezler. Duygusal cümleler kurup romantizmin peşine düşmezler. Eğer sevdiği kişiyi üzdüğünü fark ederse ona kendini affettirmek için romantik olmayı dener. Ama eline yüzüne bulaştırır. Başak ve boğa burcundan etkilenebilir.

Etkilemenin yolu çok zordur. Fakat birlikte olduğu kişi neşelendirir, sevecen tavırlar sergiler bir de kendine güvendirir ise kapılarını sonuna kadar açar. Artık karşınız da bambaşka bir oğlak burcu görürsünüz . Aşık olunca sevecen bir hale gelir. Kadınını herkese karşı korur. Kadınını herkesten esirger. Aşık olduğu zaman sadece sevdiği kişiye odaklanır.

Aşırı kıskançtır. Kadınının sadece kendisiyle ilgilenmesini ister. Bir ortama girildiğinde yanındaki partnerinin kendisi ile sürekli irtibat halinde olmasını ister. Kalabalık ortamlarda kişilerin sözlerinden etkilenip bir kaç hareket yaparak romantik olmaya çalışabilir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status