Oğlak Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Son derece ağır başlı olan oğlak burcu erkekleri en çok sabırlı hareketleri ile kadınları baştan çıkarmayı başarmaktadır. Tabi kendileri fazla sabırlı olduğundan dolayı hayatında yer alacak olan kadınının da tıpkı onun gibi sabırlı olmasını istemektedir.

Sabırlı olan kadın onun her zaman hoşlandığı ilk kadın olmaktadır. Oğlak burcu erkeği oldukça inatçı bir yapıya sahip olduğundan dolayı, ikili ilişkileri içerisinde kendi sözünün geçmesini her zaman istemektedir. Hal böyle olunca onun sözüne değer verip onun dediklerini yapan kadın her zaman bu erkeğin hoşlanmış olduğu kadın olmayı becerecektir.

Sevgi, sadakat ve dürüstlük… Bu üç kelime tamamı ile bu burç erkeğinin karşı taraftan görmek istediklerinin kısaltılmış halini ifade etmektedir. İşte siz özellikle dürüst ve sadık olursanız her zaman hoşlanılan kadın ve sevilen, el üstünde tutulan kadın olmayı başarmış olursunuz.

Bu erkekler karşısındaki kadına ilk olarak güvenmek isterler. Kadın isterse dünya güzeli olsun ama bu erkeğe istediği güveni verememiş ise asla ve asla bu erkeğin hoşlanacağı kadın olmayı başaramaz. Oğlak erkeği zekasına güvenen ve gerçekten zeki olan erkeklerdir. Bu sebepten dolayı dimdik ayakları üzerinde duran kadınlardan sonuna kadar hoşlanırlar.

Fiziksel olarak göz atıldığı zaman dışarıdan seksi ve güçlü duran kadın her zaman bu erkeğin hoşlanmış olduğu kadın olarak ilk sırada yer alır. Dik duruşa sahip kadınlar tercih ettiği kadınlardır.

Oğlak burcu erkeğine klasik bir Türk erkeği diyebiliriz. Peki, oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ?

Öyle tatlı sözlerden ve aşk oyunlarından pek hoşlanmaz. Onunla birlikte olacak olan kadın öncelikle güvenini kazanmalıdır. Bunun için ise erkeğinin sözünü dinlemesi yeterli olabilir. Evet oğlak burcu erkeği kadınına söz geçirmeyi sever. Sabırlı ve anlayışlı bir kadın ister karşısında. Dış güzelliğe de oldukça önem verir. Ama güvenini kazanamadıysanız güzelliğiniz bir sıfırdır onun gözünde.

Oğlak erkeği ilk olarak arkadaşça yaklaşır partnerine. Daha sonra bu özellikleri arar ve gözlemler karşısında ki kadını. Tüm bu özelliklere sahip iseniz hele bir de iş hayatında başarılı bir kadın iseniz oğlak erkeğini avucunuzun içinde bilin.

Oğlaklar genellikle fazla insan istemez hayatında. Çoğu zaman ulaşamazsınız ona, çünkü duvarları vardır. Ne hissettiğini ve düşündüğünü kestirmeniz zordur. Bu yüzden sabırlı olmalıdır oğlak erkeğinin kadını. Bu kapalı erkeği açmak zaman alacaktır çünkü. Sabırla ve azimle hedefinize ulaştığınızda ise müthiş romantik ve ilgili bir erkek bulacaksınız karşınızda. Yani beklediğinize değecek kesinlikle. Hiç belli etmese de övülmeyi ve dikkat çekmeyi sever.

Zaman zaman onu övmeniz ve sanki eşsiz biriymiş gibi davranmanız onun ruhunu okşar ve hızla size yaklaştırır. Eğer kendinize aşık etmeyi başarabildiyseniz artık siz istemedikçe gitmez oğlak erkeği. Bağlanır ve evlilik için en ideal erkektir oğlak erkeği.

Bakınız: Oğlak Burcu Erkeklerini Aşık Etmenin Yolları

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status