Oğlak Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Nasıl Davranır?

Oğlak burcu erkeği oldukça katı duvarlara sahip olan bir erkektir. Oğlak burcu erkeklerine dışarıdan bir gözle bakıldığı zaman sanki duyguları yokmuş gibi görürüz. Oysa ki iç dünyalarında pamuk şeker gibi bir kalbi sahip olan bu burç erkekleri fazlasıyla duygusaldır. Hatta sevdiği kadına bütün duygusunu hissettirmek için elinden ne geliyorsa hepsini yapmaya hazırdır.

Peki sevdiğine karşı bu kadar hassas olmayı başaran oğlak burcu erkeği ayrılık yaşadıktan sonra karşı tarafa nasıl davranışlarda bulunur hiç düşündünüz mü?

Oğlak burcu erkekleri, sevdiği kadın ile bir ayrılık yaşadıktan sonra iç dünyalarında oldukça karamsar bir hale kapılırlar. Fakat o kadar üstün özellikleri vardır ki o da bunu hiçbir zaman bir şey yansıtmamaktadır. İşte bu yüzden dışarıdan bakıldığı zaman kapalı bir kutu olarak gözüken bu erkekler aynı zamanda sert duvarları olan erkekler olarak gözükmektedirler. Hal böyle olunca ayrılık sonrasında etrafını adeta umursamaz hareketler sergilerler.

Eğer ki ayrılığı kendileri sizden istediyse gerçekten dışarıya hiçbir şey olmamış ve hayatlarında hiçbir şey bozulmamış gibi devam ediyor pozu vermekten asla ve asla geri kalmazlar.

Etrafına da bol gülücükler saçmayı başaran bu erkekler adeta çevresinde bulunan insanları çatlatmaktan başka hiçbir şey yapmazlar. Hele ki ayrılmış olduğu kişi o an onun çevresinde yer alıyor ise ve onu görüyorsa, o kişi gerçekten delirmemek için kendimi zor tutan bir vaziyette yer alır.

İnan ki bu burç erkekleri ayrılık sonrası duygusal anlamda kötü durumda ise bunu gözlerinden de olsa belli etmemek için birkaç gün boyunca etrafındaki herkes den uzak kalmayı tercih edecektir. Çünkü oğlak erkeği yıkılmamış olduğunu belli etmeyi sevmeyen burç erkekleridir. Bu sebepten dolayı dışarıya her zaman güçlü hareketler sergileyen davranışlarda bulunurlar.

Bakınız: Oğlak Erkeğinin Sevgilisi Olmak Nasıl Bir Şey?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status