Oğlak Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

Aylık oğlak burcu yorumunuzda bu ay, şimdi ve gelecek yılın başında gelecekteki eylemlerinizi belirlemek için planlarınızı değiştirmeniz veya yenilerini yapmanız gerekecektir.

Bu ay iyi bir hazırlık ve maksimum konsantrasyon gerektiren ilginç veya önemli bir toplantı, röportaj, sunum yapacaksınız.

Aralık ayında arkadaş çevrenizde, meslektaşlarınızda veya akrabalarınızda yeni insanlar görünecek. Birçoğu yeni bir evcil hayvanla mutlu olacak.

Aralık ayında, büyük olasılıkla başka bir şehirde veya ülkede yaşayan veya çalışan bir akrabanızla ilgili bir toplantı, ziyaret veya toplantı yapacaksınız. Hayatları hakkında (nerede oldukları) paylaşacağı her şey doğru olmayacak.

Aralık ayı size kaçırdığınız fırsatları fark etme şansı verecek. Kendiniz için beklenmedik bir şekilde unutulmuş veya çalınmış eşyalar bulabilirsiniz. Bu ay boyunca bir arkadaşınızdan veya meslektaşınızdan yararlı tavsiyeler veya bilgiler alacaksınız.

Bazılarınız için beklenmedik bir şekilde, uzun mesafeli yolculuklarla ilgili geçici komplikasyonlar Aralık ayında ortaya çıkabilir. Uzaktan insanlarla ilgili parayla da gecikmeler veya aksaklıklar meydana gelebilir.

Bakınız: Oğlak 2021 Yorumu

2020 yılının Aralık ayında seyahat edecekseniz, bu gezi için ihtiyacınız olacak tüm belgelere ve paraya dikkat edin.

Aralık ayını beklenmedik veya istenmeyen bir hamilelikle ilgili bir olay veya haberlerle hatırlayacaksınız. Miras, emekli aylığı, satış vb.’den para alma ile ilgili taahhütler mümkündür.

Bu ay boyunca, diğer insanlarla mali ilişkilerinizde dikkatli olun. Böyle bir durum ortaya çıkarsa, bu durum için bir sözleşme veya başka önemli bir belge ile kendinizi güvence altına alın.

Oğlak kadınları, bu ay veya gelecek yıl iyi gelirle ilgili bir sözleşme, anlaşma veya diğer türden bilgilerden yararlanacak.

Erkekler kadınların yalanlarına ve manipülasyonlarına dikkat etmelidir. Sizin için tehlikelidir …. 🙂

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status