Oğlak Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

Aylık oğlak burcu yorumunuzda bu ay çalışma ortamı, iş arkadaşları, sağlık, borçlar, sorumluluklar ve evcil hayvanlar güçlü bir dolunayla alanının 6.evinde olacak. Bu ay mevcut projelerde bazı tamamlamalar ve sonuçlar olacak. Meslektaşlarınızla duygusal konuşmalar yapabilirsiniz. Senden farklı beklentiler olacak. Sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Finansal borçlarınızla başa çıkmak için bazı yeni planlar hazırlamalısınız. Yeni evcil hayvanlar kabul etmeyi düşünebilirsiniz.

2017 yılının Aralık ayında oğlak burçları Merkür, iletişim dünyası ve mantıksal analiz alanında 3’üncü evde yavaşlayarak başlayacak. Bu hareket, 12.evde gizli korku, duygusallık, zihin, izolasyon, inzivaya çekilme, uzun mesafe yolculukları, maneviyatı  tetikleyecek. Bu ev duygusal mücadelelerinizi temsil ediyor. Yalnız kalmak ve doğada biraz zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Eğer böyle hissederseniz kendini durdurmayın.

Aralık ayında, beklenmedik bir ev ya da mülk sorunu yaşanacak. Belirli problem ne olursa olsun, çevrenizdeki insanlarla olan çatışmalara ve gerginliklere meydan okuyacaktır. Ancak, aşk hayatınızda zaten görüştüğünüz biri varsa ilişkiye başlayabilir ya da yeni biri ile tanışabilirsiniz.

Aralık ayında Oğlak burcunda doğanların çoğunda bir atılım olacaktır. Önünüzde nispeten yakında hazırlanacağınız bir değişiklik ya da çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir değişiklik var. Yeni iş projelerine odaklanabilirsiniz. Aralık, özellikle finansal nitelikte olduğu takdirde, adli veya yasal işlem için elverişli olmayan bir zamandır.

Bu ay geçmişe dönmek için iyi bir zamandır. Hayatınızı analiz edin. Bu karmaşık bir zaman olabilir, ancak bu da iyileşme ve terapi için iyi bir zamandır. Güneş ve Satürn de bu evden geçiyor. Yabancı yerleşim birimleri, meditasyon ve hayır işleri gibi konularda ilginiz artacak. Sağlığınız bu zamanda da önemlidir.

Oğlak Burcu Aralık 2017 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatınızda mevcut sorunları aşarak, bu ay hem kendinize hem de sevdiğiniz insana zaman ayıracaksınız. Gelecek planları üzerine konuşabilir ve ilişkinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Mevcut ilişkinizde yenilikler ve yeni planlara hazır olun. Belki evlilik yolunda adım atılabilir. İlişkisi olmayan oğlaklar ise tanışacakları birinden çok etkilenecekler. Ancak önümüzdeki aylarda yeni bir ilişki başlayabilir.

Oğlak Burcu Aralık 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

Bu ay uzun vadeli ilişkileriniz için çok önemli bir zamandır. Mevcut uzun vadeli ilişkilerde görünür değişiklikler olacaktır. Büyük sosyal gruplarla çalışabilirsiniz. Yeni organizasyonlara katılma fırsatı da görülüyor. Yeni uzun vadeli projeler için planlar olacak. Çalışma hayatında başkaları ile birlikte görüşme yaparak yeni plan ve projeler geliştirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status