Oğlak Burcu 2021 Gezegen Hareketleri

24 Haziran 2021’de Dolunay Oğlak burcuna girer. Burcunuzdaki dolunay, yönünüz ve gerçekte ne yapabileceğiniz konusunda bazı şüpheler uyandırıyor. Bu süre zarfında kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz ve başkalarının başarılarınızı gözden kaçırdığını hissedebilirsiniz. Oğlak burcundaki Dolunay, başkalarının tanınması için de güçlü bir ihtiyaç doğurur, ancak bu düşünceler size zarar verebilir. Kendinize odaklanın, işinizi başkalarıyla karşılaştırmayın. İçsel değerlerinize inanmak zorundasınız ve böylece bu kasvetli anların üstesinden gelebileceksiniz.

Dolunay döneminde sağlık alanında cerrahi işlemler kesinlikle yasaktır, çünkü burcunuzdaki dolunay sırasında gerçekleştirilen ameliyat sonrası iyileşme uzun ve daha karmaşık olabilir. Astroloji falı ayrıca eklemlerinize, omurganıza dikkat etmenizi ve bu günlerde kendinizi riskli sporlara maruz bırakmamanızı önerir.

08 Ocak 2021’den 1 Şubat 2021’e kadar Venüs gezegeni Oğlak burcuna girer. Venüs gezegeni Oğlak burcunda gerçekten kendini evinde hissediyor. 2021 Oğlak burcu, 2021 yılında Venüs gezegeninin Oğlak burcuna iki kez girdiğini söylüyor. Oğlak burcunda doğan hem erkeklerin hem de kadınların güçlü bir sevgi aurası hissedeceğini, ancak sevdiklerinize karşı duygularınızı ifade etmenin size sorunlara neden olabileceğini söylüyor. Bu yüzden sevginizin sevdiklerinize yöneltdiğiniz ifadelerine önem vermelisiniz.

Ayrıca, daha fazla ilginizi hak eden ailenizi ve arkadaşlarınızı da unutmayın. Bekar Oğlaklar daha güçlü bireyleri cezbedecek, bu nedenle bu süre zarfında size gerçekten baskın olacak biriyle karşılaşabilirsiniz. Bazı Oğlaklar bundan hoşlanabilir, ancak bu kişinin kararlarınızı ve hayatınızı devralmasına izin vermeyin.

5 Kasım 2021’den 6 Mart 2022’ye kadar Venüs gezegeni Oğlak burcunda ikinci kez. Oğlak burcundaki Venüs’ün ikinci geçişi, ilişkilerinizin gerçekte nereye gittiğini ortaya çıkarır. Bu Geçiş, Mart 2022’ye kadar hissedilecek ve burçların tüm burçlarını, özellikle de toprak elementinizi sizinle paylaşanları önemli ölçüde etkileyecek. Her halükarda, bu dönemde eşinizle birlikte tam olarak nereye gittiğinizi öğreneceksiniz ve hayatınızın yönünü birlikte daha iyi anlayacaksınız.

Bu günlerde, önceki dönemde sizin için yorucu olan birçok komplikasyonu çözebilecek. Bekar Oğlaklar biraz utangaç olacaklar ve bu yüzden büyük bir kişilik gücü yayan biri tarafından yakalanabilirsiniz.

13 Aralık 2021’den 2 Ocak 2022’ye kadar Merkür gezegeni Oğlak burcundadır. Oğlak burcundaki Merkür ile, 2021 Oğlak burcu, hayatınızın her yönünde mantıklı ve metodik bir şekilde ilerlemeniz gerektiğini söylüyor.

Merkür gezegeni size yaşamınızı düzenlemenize yardımcı olan yapı ve düzen getiriyor, astroloji burcunun altını çiziyor. İşyerinde ve aynı zamanda özel alanda enerjinizi temizleme zamanı. Otoriter davranış bu dönemde size yakın olmayacak ve bunu isteyenlere tavsiye vermeyi tercih edeceksiniz.

Biraz sabırsız da olabilirsiniz ve tam da bu sefer üzerinde çalışmanız gereken şey bu. Sabır, 2021 boyunca hayatınızda büyük bir rol oynayacak. Bu süre zarfında, işteki çabalarınız da somut sonuçlar getirecektir. ve her zamankinden daha üretken olacaksın. Çevrenizde algıladığınız bilgilere dikkat edin ve komplo teorilerinden kaçınmaya çalışın çünkü bu dönemde iletişim becerileriniz de güçlenecek. Yalnızca doğrulanmış bilgileri verin.

21 Aralık 2021’den 20 Ocak 2022’ye kadar Güneş Oğlak burcundan geçer. Oğlak burcundaki güneş, doğum gününüzü kutlamak için güzel bir zaman anlamına gelir ve bu günleri sevdiklerinizle birlikte geçirmelisiniz. Güneşin burcunuzdan geçişi aynı zamanda daha güçlü bir tanıma ihtiyacı anlamına gelir ve aynı zamanda dünyaya büyülü bir bakış getirir.

Hayatta ideallerinin gerçekleşmesini talep edecek rüya gibi bir insan olacaksınız. Yeterince çabalarsanız hayallerinizin gerçekten gerçekleşebileceğini unutmayın. Aynı zamanda güçlü bir sosyal olma duygusu da hissedeceksiniz, bu nedenle bu dönem tüm sevdiklerinizin katılacağı bir parti veya etkinlik düzenlemek için çok uygundur. Hayattaki basit şeylerden de keyif alacaksınız ve fiziksel tatminin yerine zihinsel tatmini tercih edeceksiniz

Ayrıca geleceğe bakın ve hayatta yaptığınız şeylerin yakın geleceğinizi nasıl etkileyeceğine odaklanın, , hayatınızı veya sevdiklerinizi duyuruyor. Bu süre zarfında gücünüz gerçekten takdire şayan olacak ve pozitif Auranız başkalarıyla paylaşılmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status