Oğlak Burcu 2021 Aşk, İlişkiler, Aile ve Evlilik Yorumu

Oğlak burcu için 2021’de aşk burcu, esas olarak Venüs gezegeninin Oğlak burcuna girişinden ve ayrıca Venüs’ün burçların Dünya burçlarından geçişinden etkilenecek. Oğlak burcu, dünya elementini Boğa ve Başak burcuyla paylaşır ve bu nedenle bu burçlardan geçişler, her Oğlak burcunun sevgisini, burçlarını, duyguları ve özel hayatını önemli ölçüde etkileyecektir. Yılın başında, 8 Ocak 2021’de Venüs gezegeni Oğlak burcuna girer. Bu giriş Oğlak burcuna güçlü ve yoğun bir sevgi, romantizm duygusu ve aynı zamanda bekarlar için utangaçlık getiriyor.

Oğlak burcundaki Venüs, aynı zamanda pratiklik getiriyor ve Oğlak burcunda kendini evinde hissediyor. Oğlak burcu, erkek ya da kadın olsun, her Oğlak burcu, bu dönemde memnuniyet duyguları yaşayacak, ancak ilişkilerinin nereye gittiğini de düşünecek. Uzun vadeli bir ilişki içinde olan bir Oğlak burcuysanız ve onu mühürlemeyi düşünüyorsanız, 2021’in başlangıcı ileriye doğru büyük bir adım için ideal olacaktır.

Birçok Oğlak burcu bu dönemde yeni yavrular düşünecek ve özellikle Oğlak burcu kadınları eşlerine her zamankinden daha fazla baskı yapma eğiliminde olabilir. Bu nedenle, Oğlak kadınları eşleri üzerindeki bu abartılı baskıya karşı dikkatli olmalı ve daha ziyade eşlerine makul argümanlar vermeye ve onu şu anda bu kadar büyük bir adım için doğru zaman olduğuna ikna etmeye odaklanmalıdır. Sizin kadar çocuk isteyen bir partneriniz varsa, daha fazla beklemek zorunda değilsiniz. Her birinize ilişkinizin gerçekte nereye gittiğini gösterecek olan Oğlak burcundaki Venüs’tür.

Oğlak burcunun evli yaşamı, burcun ana gezegeni Satürn’den de etkilenecek. 2021’in sonraki aylarında Satürn’ün Oğlak burcunu etkileyeceğini, bu nedenle Oğlakların bir ilişkide biraz sıkılmış ve monoton hissedebileceğini ekliyor.

2021 yaz ayları ile birlikte Jüpiter gezegeninin etkisi altında, eşinizle aranızdaki anlayış katlanıyor. 2020 yılında yeni bir ilişkiye başlayanlar, aşk falına vurgu yapanlar ya da bu yılın başında hoş aşk duyguları yaşayacaklar. İlişkinin olumlu bir perspektifi sizi zaten yaz aylarında bekliyor.

Haziran ayında biraz gerginliğin ve bazı küçük tartışmaların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ancak daha sonra durum önemli ölçüde değişecek. Yaz aylarında ilişkinizdeki yakınlık her zamankinden daha güçlü olacak. Oğlak burcunun aile hayatı da 2021’de olumlu olacak, esasen her Oğlak burcunda anne duygularını uyandıracak olan Mars gezegeninin etkisi nedeniyle. Aile üyelerinizle daha fazla ilgilenmeli ve dengesiz bir sağlık durumunda yanıltmalarına izin vermemelisiniz. Onlara tüm enerjinizle yardım edin. Ailenizden biri bazı sorunlarla uğraşıyorsa, 2021 ona olan sevginizi gösterme zamanıdır. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda size destek verecek arkadaşlarınızı da unutmayın.

Yıl sonunda aile hayatındaki mutluluk, size finansal güvenliğiniz için de olumlu bir yön getirecek ve gelişmiş mali gelir, aile yaşamında size daha fazla refah sağlayacaktır. Artık mali durumunuz için endişelenmenize gerek kalmayacak ve normalden daha fazlasını karşılayabileceksiniz. Bu gerçek, ailenizin refahı üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Tüm Oğlaklar için sadece 2021’de evlenme ihtimali yüksek ya da ailede yeni bir çocuk var. Bu dönem Oğlaklar için son derece elverişli olacak ve yıldızlar bu yıl önemli bir adım atmanızdan mutluluk duyacak. Oğlaklar aşkta aşk hayatlarında, özellikle 2021’in ikinci yarısında olağanüstü mutluluklar bekleyebilirler. Partnerinizi memnun etmeye çalışırsanız, olumlu duyguları ödülünüz olur.

2021 aşkı için en uygun dönem, Eylül ve Kasım 2021’de Oğlakları bekliyor. Bu dönemde bir arkadaşla tatil için uygun günler ya da sadece sizin için yaratılan özel anlar. Kasım ayı, sevgi dolu ilişkinizi sürdürmek ve hayatınızdaki tutku için mükemmel bir aydır. Kasım 2021’den itibaren Venüs bu yıl ikinci kez burcunuzda olacak ve Mart 2022’ye kadar orada kalacak.

Zihninizi yeni fikirlere açın ve can sıkıntısının kalıcı ilişkinize nüfuz etmesine izin vermeyin. Aralık uyumlu olacak ve her Oğlak, Aralık ayında kendini evinde hissedecek, Oğlak burcunun aşk burçlarını teşvik edecek. Hiçbir kavga veya yanlış anlaşılma sizi beklemiyor. Aşk falı, her Oğlak burcu için uyumlu bir 2021 yılı vaat ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status