Rüyada Nişanlık Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada nişanlık görmek, evlilik konusunda henüz kararsız olan biri için artık kendini evliliğe hazır hissetmesine yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile evlilik yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Evlilik çağında bir genç kız sevdiği erkekten evlilik teklifi alabilir. Ailenizin de onay vereceği bir evlilik yapılabilir. Eğer gönlünüze kimse yoksa, ilk görüşte sizin evliliğe sıcak bakmanızı sağlayacak biri hayatınıza girebilir. Evlenecek olan kişiler maddi yönden rahatlar ve düğün derneklerini gönüllerine göre yaparlar.

Rüyada Nişanlık Giymek

İlişkinizde çok mutlu olmak ve sizi el üstünde tutacak bir eş adayına yorumlanır. Evlilik hazırlığı yapan kişiler her leyi gönüllerine göre alırlar ve kimse müdahale etmez. Anlaşamadığınız kişiler varsa artık aranızdaki buzlar erir ve daha iyi anlaşılır. Evleneceğiniz insanın ailesi de size karşı çok anlayışlı olabilir.

Rüyada Kırmızı Nişanlık Görmek

Sevdiğiniz insan ile aranızda kıskançlık sebebi ile çıkan anlaşmazlıklar varsa bitmesine yorumlanır. Sevdiğiniz insanın size güvenmemesi ya da başka sebepler ile aranızda esen soğuk rüzgarlar biter. Eğer çalkantılı bir ilişkiniz varsa aranızdaki iletişim sorunları çözülür . Sevdiğiniz insan size hak verir ve artık aranızda uzlaşma sağlanır.

Rüyada Nişanlık Almak

Geleceğe dair yeni karar almak ve özel hayatınızda çok mutlu olmak anlamına gelir. Gönlünüzde kimse yoksa uzun zamandır sizden hoşlanan birine şans verilebilir. Kişi mutlu bir ilişkiye başlar ve özel hayatında her şey yoluna girer. Ayrılık acısı çeken biri ise ayrıldığı insandan haber alabilir. Sizi özleyip haber gönderebilir.

Rüyada Pembe Nişanlık Görmek

Sizi önemsemeyen her kim varsa şimdi gözünde değerinizin artacağına yorumlanır. Sevdiğiniz insan da sizi el üstünde tutup büyük bir sürpriz yapabilir. Ummadık bir anda evlilik kararı alınabilir ve sevenler kavuşurlar. Ailelerin rızasını alamadıysanız yakında aileler ilişkinize onay verebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status