Rüyada Leylek Görmek

Rüyada leylek görmek, eğitim hayatında ya da çalışma hayatında alınacak bir görevde pasif kalmak ve geri planda olmak şeklinde yorumlanır. Rüyasında leylek gören kişi tez zamanda bir göreve atanabilir ve özellikle memursa tayin gibi durumlar olabilir. Aynı zamanda iş hayatında sorumluluk sahibi olabilir. Bir çalışma ekibinin başına gelebilir, mevkisi yükselebilir, ancak gruba yönetici olan kişi istediği başarıyı yakalayamayarak hayal kırıklığı yaşayabilir. Son zamanlarda hevesinizi kaçıracak olaylar yaşayabilirsiniz. İstediği yetkilerin size verilmemesi sebebi ile canınız sıkılacak. Görevini tam layıkıyla yapsanız dahi, üsleriniz ile sorunlar yaşanabilir veya görev için uygun olmadığınızı hissederek bırakmayı düşünebilir, radikal kararlar alabilirsiniz.

Rüyada leylek görmek, bazen de elinizden para çıkması, ekonomik anlamda beklenmeyen yüklü harcamalar ve maddi kayıp olarak yorumlanır. Rüyada leyleğin uçtuğunu görmek, rüya sahibinin maddi yönden yaşayacağı kayıpları simgeler. Rüyada uçan leylek görmek, aynı zamanda gereksiz yere yapılan fuzuli harcamaları da simgeler. Ekonomik durumunuzu tekrar gözden geçirmeniz faydalı olabilir. Para biriktiren biri biriktirdiğini bu parayı başka bir şey için harcayabilir. Elindeki parayı gereksiz bir yere yatırabilir ve sonrasında beklentisi dışında olaylar gelişebilir. İhtiyaç olmayan bir şeyi alma kararı alarak sonradan bu harcamaya pişman olabilir. Borcunu ödemeyen biri ise başkasına borç para verebilir ve kendini zor durumda bırakabilir. Maddi olarak kayıplar yaşanması son zamanda canınızı sıkacak.

Rüyada leyleği havada görmek, aynı zamanda hiç beklenmedik bir yolculuğa çıkmak ve uzaktaki birini ziyaret etmek, ya da iş seyahati için bir yere gitmek demektir. Planda yokken bir anda yolculuk yapmanız ve başka yerde kalmanız gerekebilir.

Rüyada leylek yavrusu görmek, evli olan kişiler için evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyada evine leylek geldiğini gören kişi evlat sahibi olur ya da bir yakınının hamilelik müjdesini alır. Eğer evliyse çocukları ile gurur duyar ya da evlatlarıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşanır ve mutlu olur. Rüyada birçok leyleğin eve geldiğini gören kişi yakın zamanda sevdikleri ve çocukları ile birlikte etkinliklere gidebilir. Ailesi ile verimli zaman geçirirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status