Rüyada Lamba Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada lamba görmek, güzel bir haber olarak yorumlanır. Rüyada lamba yakan kişi fark etmeden yada fark ederek birini mutlu edecektir. Fark etmeden yaptığınız bir hareket başkası için çok önemli olabilir. Rüyada lamba yakan kişi umudu tükenmiş birine umut yükleyebilir, güzel örnek olabilir. Fark etmeden bir konuşmasıyla karşıdakine mutluluk ve huzur verecektir. Umutla dolu bir konuşma yapacağınızın işaretidir.

Rüyada Lamba Açmak

Yeni bilgi anlamına gelir. Kişi bilgi dağarcığını geliştirecek demektir. Yeni bir kursa gidilebilir ve yeni bilgiler edinilebilir. Uzun zamandır ertelenen spor salonuna gitme kararı alınabilir. Hobilerinizden birini öğrenmek için kursa kayıt olabilirsiniz. Okul döneminiz devam ediyorsa bu dönemde çok fazla  bilgi edinilebilir.

Rüyada Lamba Kapatmak

Ani olaylar olarak yorumlanır. Kişi aldığı bir haber yüzünden üzülebilir. Yakın bir tanıdığının vefat haberini alabilir. Cenazeye katılabilir ve taziye ziyareti yapabilir. Ayrıca kişi bir başkasına kötü bir haber vermek zorunda kalabilir. Kötü haberin verileceği üzüntülü bir döneme işaret eder.

Bu dönemde olumlu düşünmek ve kötü durumlarda sevdiklerinizin yanında olmak önemli bir konudur. Aynı zamanda kişi, geleceği ile ilgili çok güzel planlar yapıyor demektir. Bazen de ciddi bir rahatsızlık yaşayabileceğinizin göstergesidir. Kişi, büyük başarılar yakalayabilir.

Rüyada lamba görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status