Rüyada Kuş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kuş görmek, güzele yorumlanır. Rüyasında kuş gören güzel şeylerle karşılaşır, güzel haberler alır.

Rüyayı gören bekarsa hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Kuşun öttüğünü gören kişi en kısa zamanda güzel haberler alır, güzel biriyle tanışır. Kişinin kalabalık bir ortama girileceğine ve bol sohbet edileceğine dalalettir.

Hayat boyu yaşanacak olan güzellikleri, bolluk ve bereket dolu günleri, aile yaşamındaki mutluluk, huzur ve refahı temsil eder. Rüya sahibinin taşıdığı özelliklere göre farklı anlamlar taşıyabilir. Örneğin, rüya sahibi evli değilse, hayırlı bir kısmete delalet eder. Rüya sahibinin yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı ve sonunda her iki tarafında duygularının karşılık bulup hayırlı bir evlilik yapılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibi evli ise aileye hayırlar getirecek bir bebek ile yorumlanır. Bazı yorumlara göre aileye yeni katılacak olan bebek şans ve kısmeti ile gelecek, ailenin zenginliği ve huzuru artacak demektir. Ağır hastalığı olan bir kimse bu rüyayı görürse bu yakın bir zaman içerisinde sıhhate kavuşacağı ve sıkıntılarından kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Yaşlı bir insan bu rüyayı görüyor ise ecelinin yaklaştığı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kuş Tutmak

Mala, şan şöhrete işaret eder. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekeceksiniz. Söyleyeceğiniz sözler önemsenecek. Kısmetinize çok yaklaştığınızı ve en kısa zamanda kavuşacağınızı gösterir. Kuşu elinizde sıkıp öldürdü iseniz yaptığınız hata yüzünden fırsatları kaçıracağınızı gösterir. Elinizden kaçtığını görme de, üzdüğünüz birinin sizi kırılacağına ve küseceğine işarettir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Bol muhabbete işarettir. Büyük nasiplerin sizi beklediği ve sizin doğru seçmeniz yapmanız anlamına gelir. Bulunduğunuz ortamda değişiklik yapacağınızı ve evinize eşya alacağınızı gösterir. Bazılarıyla sıkıntı yaşadığını ve canının sıkılacağını gösterir.

Aldığınız bir karardan dolayı çok pişmanlık duyacağınız anlamına gelir. Genellikle bir haber alacağınızın göstergesidir. Aynı zamanda bu rüya yeniliklerin ve yeni başlangıçların da habercisi olabilir. Sıkıntılı ve zor günler geçirebileceğinizi gösterirken aynı zamanda kötü bir haber alacağınızın da göstergesi olabilir.

Rüyada kuş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status