Rüyada Kuru Baraj Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kuru baraj görmek, karşınıza çıkacak büyük engeller anlamına gelir. İyi işler başarmak için çok çalıştığınızı ancak sizi engellemek isteyen insanlar olduğunu gösterir.

Sakin ve uysal bir mizaca sahip olduğunuzu ya da böyle bir mizaca sahip insanlarla muhatap olacağınızı gösterir. Eğitiminizin ya da işinizin önündeki engellerdir. Evlenmek isteyenler için ailelerin ya da yakın dostların sorun çıkaracağı anlamına gelir.

Ayrıca evlenmek isteyen için aşılamayacak büyüklükte maddi sorunlar anlamına da gelir. Sizi zorlayacak, başarılarınızı kıskanan insanlarla bir süre aynı ortamı paylaşmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada kuru baraj, para biriktirmek anlamına da gelir. Mal ve refah sahibi olmak için kazancınızı uzun zaman boyunca biriktireceğiniz şeklinde yorumlanabilir. Yıllarca para biriktirip elde edilecek eve ya da arabaya işaret eder.

Emeklerinizi bir araya getirerek sahip olduğunuz malın hayrını görmeye dalalettir. Yeni insanlarla tanışıp onlara güvenerek, biriktirdiğiniz kazancı onlara verip ortak işler yapmaktır. Sermaye olarak biriktirdiğiniz parayla hayal ettiğiniz işi kurup maddi anlamda belinizi doğrultacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dolu Baraj Görmek

Rüyada dolu baraj görmek, taşma derecesinde görünüyorsa maddi anlamda atılımlar yapmak için yeterli kaynağa ve bilgiye sahip olduğunuz anlamına gelir. Eğer kurumuş ve altındaki toprak görünen bir baraj gördüyseniz elinizdeki malın büyük bir kısmını kaybedip her şeye sıfırdan başlayacaksınız demektir. Ailenizden ve sevdiklerinizden bir süre ayrı kalarak çalışmak zorunda olacağınıza işarettir. Kaybınızı telafi etmek için yaşayacağınız sıkıntılara dalalet eder.

Rüyada kuru baraj görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status