Kova Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

Aylık kova burcu yorumunuzda bu ay, aşk ilişkinizde yanılsama veya aşırı güven zamanı değildir. “Sevgi alma ve vermede tezahür eder. Sevenler, çoğunlukla verirler ve sevilenler çoğunlukla alırlar.” – Peter Deunov

Bu ay boyunca, sevginin tüm samimiyetsiz veya gizli tezahürleri test edilecek veya ifşa edilecek.

Nisan ayında, seyahat için veya farklı bölgelerden insanlarla kişisel veya profesyonel ilişkilerinizin geliştirilmesi için uygun koşullar olacaktır.

Sizin için bir belge veya diğer önemli bir durumla ilgili diğer yerlerden seyahat etmek veya insanlarla iletişim kurmak mümkündür.

Bu ay boyunca, evinizdeki gerginliklerden veya çatışmalardan kaçının çünkü bunların gelişimi ciddi bir çarpışmaya dönüşebilir.

Boşanma sürecine dahil olanlarınız çatışmalarla karşılaşacak veya hoş olmayan bir durum yaşayacaktır.

Bu ay içinde yaşadığınız ev veya sahip olduğunuz mülkle ilgili haberlerden memnun kalacaksınız.

Bu ay çeşitli vesilelerle buluşmalarla anılacak. Hava burcu altında doğan bir akraba ile ilgili haberlerden memnun kalacaksınız.

Bu ay, işteki bir değişiklikle ilgili karar verme sürecini destekleyecek.

Geçmişte elverişli koşulların olmaması nedeniyle gerçekleştiremediğiniz bir şey, şimdi size beklenmedik bir şans veya şans olarak verilecektir.

Kova burcu kadınları, bazı insanlara karşı nefretlerinin üstesinden gelmekte zorlanacaklar. Bu hassas bir duruma neden olabilir. Diğer astronotun sizden özür dilemesini veya sizinle olan ilişkisini uyumlu hale getirmenin bir yolunu bulmasını bekleyeceksiniz.

Erkekler bu ay sadece yararlı olmakla kalmayıp, aynı zamanda bu dönemde önemli sonuçlara veya başarıya ulaşmanın temelini oluşturacak çeşitli bilgiler alacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status