Kova Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

Aylık kova burcu yorumunuzda bu ay, Kova burcunda doğduysanız, önünüzde arkadaş çevrenizden bir kişiyle hoş olmayan bir çatışmanın ortaya çıkacağı bir ayınız var. Aranızdaki bir anlaşmazlık veya anlaşmazlık, farklı mesafelerden insanları içeren bir seyahat veya diğer önemli konular hakkında olabilir.

Bu ay boyunca kişisel eşyalarınızı ve özellikle kişisel arabanızı başka bir kişinin kullanması için vermekten kaçının.

Mart, belgeler, sözleşmeler vb. İle ilgili mali davaların sonuçlandırılması için uygun bir ay olacaktır. Birçok Aquarius temsilcisi, banka havalesi veya belge yoluyla alacakları beklenmedik paradan memnun kalacaklardır.

Bu ay, size yardımcı olacak veya önemli ev veya aile taahhütlerinde bir şekilde size yardımcı olacak bir kadınla yapacağınız planlar açısından önemli olacaktır. Bazılarınız için Mart ayında aniden anne babanızın mülkü, miras kalan mülkü, hafta sonları veya tatillerde kullandığınız bir ev vb. İle ilgili bir nişanınız olacak.

Mart ayında, sahip olduğunuz bir mülkü veya mülkü satmak için beklenmedik bir karar verebilirsiniz.

Bu ay İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlarla unutulmuş ilişkilerin yeniden kurulmasını destekleyecektir. Bu muhtemelen sosyal ağlar veya ortak tanıdıklarınız aracılığıyla gerçekleşecektir.

Mart ayında beklenmedik bir yerden gelen bir telefonla şaşıracaksınız. Zodyak burcu Kova temsilcilerinin aşk hayatı, olumlu ve beklenmedik deneyimlerle duygusal olacak. Dünyevi burç altında doğan bir partnerle olan romantik ilişkiniz önemli bir gelişme gösterecek.

Kova burcu kadınları, uzaktan gelen hoş olmayan haberlerden ya da bir köyde, başka bir şehir ya da ülkede yaşayan bir adamla ilgili olarak üzülecek. Bu ay seyahat ederken dikkatli olun.

Erkekler, meşgul oldukları işte veya işte performans sergilemek için birkaç olumlu şansa sahip olacaklar. Mart sizin için hayatınızda beklenmedik bir şekilde gelecek bir değişim zamanı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status