Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Mart 2021 – 14 Mart 2021)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk ilişkinizi stabilize etmenize yardımcı olacak duygusal sorunları çözmeniz gerekecek. Bu, romantik bir partner aramak için iyi bir zaman olacaktır (eğer yoksa). Flört ajansları, evlilik ajansları ve daha fazlası gibi mümkün olan ancak makul tüm yöntemleri kullanın. Genel olarak, bu hafta aşk hayatınıza sürprizler getirebilir.

Hafta boyunca, son birkaç günden veya haftadan bir olayı tartışacağınız veya yakın geleceğiniz için önemli eylemler planlayacağınız sizin için önemli bir toplantı yapacaksınız.

Hafta boyunca bir kadınla ilgili bir toplantının parçası olabilirsiniz.

Bu hafta boyunca, gerçekleşmeleri için size yeterince uygun fırsatlar ve koşullar verilecektir. Harekete geçin ve kaygı veya endişe durumlarından kaçının.

Olumsuz sonuçlara yol açmadan kısa, stresli durumlar mümkündür.

Bu hafta boyunca harcamalarınızda ve genel olarak mali işlerinizde dikkatli ve temkinli olmanız iyi olacaktır. Hafta, kişisel veya aile bütçesinde büyük bir kriz getirmez, ancak hoş olmayan hatalar hariç tutulmaz.

Kova kadınlarının çeşitli sürprizlere duygusal olarak hazırlanmasına izin verin. Diğer kadınların kendilerine yönelik eylemlerini ve hayatlarında önemli bir misyona sahip olacak kadınlarla yeni tanışmaları ilgilendirebilirler.

Erkekler bir devlet, banka, vergi veya diğer önemli kurumlarla belgelerle uğraşmak zorunda kalacaklar. Bu, maddi veya finansal nitelikteki gelecekteki eylemlerinizin temelini hazırlayacağınız bir haftadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status