Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Ekim 2020 – 11 Ekim 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, ön beklentileriniz ne olursa olsun, kesinlikle gerçeklikten farklı olacaktır. Bazı olaylar sizi önemli kararlar almaya veya önemli konuşmalar yapmaya zorlar. Bir davaya karışırsanız, muhtemelen bu hafta işler karmaşıklaşacak veya ertelenecektir.

Bu hafta yaşanan farklı gelişmeler veya beklenmedik durumlardan dolayı stresli durumlara girmemenizi şimdiden tavsiye etmek istiyorum. Sizin zararınıza hiçbir şey gelişmez, sabır öğrenin, kaos yaratmayın!

Bu hafta, hayatınızda anlamını çoktan bitirmiş olan şeyler netleşecek. Birçoğu, geçtiğimiz birkaç hafta içinde olmuş olabilecek tanıdıkları biri hakkında kötü haberler alacak.

Başka bir yerde yaşayan veya çalışan bir kişiyle olan iletişiminizin önemli bir nedeni olacaktır. Çeşitli aile veya iş sorunları, gelecekteki toplantılar veya toplantılar vb. Tartışılacaktır.

5 – 11 Ekim Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta çocuklarla veya çocuklar yüzünden yaşanan çatışmalar, tıkanıklık, gerginlik sonucu oluştuğu ve değişiklik getirmediği için gereksiz olacaktır.

Hafta boyunca, hava burçlarında doğan insanların hayatlarındaki olaylara dikkat edilmesi gerekecektir.

Kova burcu erkekleri tedavi, terapi, ameliyat sonrası iyileşme veya hastalık için uygun bir zamana sahip olacaktır.

Kova kadınları Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan insanlarla dostane ilişkiler geliştirmek için zaman ve enerji harcayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status