Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Ocak 2021 – 10 Ocak 2021)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta bir erkekle ilgili ciddi ve belki de o kadar hoş olmayan ilişkileriniz olacak. Sağlığı veya hayatındaki başka bir karmaşık yaşam sorunu ile ilgili olabilirler.

Bu hafta sevginizin veya mesleki ilişkilerinizin gelişmesi için elverişli olacaktır. Olayları zorlamayın veya insanları daha hızlı hareket etmeye, anlık arzularınızı ve kaprislerinizi yerine getirmeye zorlamayın. Bunun olması için hayatınızda her şeyin bir yeri ve zamanı vardır.

Hafta boyunca akraba veya arkadaş çevrenizden bir kişi sizi şaşırtabilir. Bir sırrı ifşa etmekle ilgili olabilir veya diğer insanların planlarını ve eylemlerini ilgilendirebilir. Bu durumda bu bilgiler çok faydalı olacaktır.

Ailenizde anlaşmazlıklar veya diğer gerginlik dönemleri, daha sonra pişman olacağınız pervasız hakaret veya suçlamalarda bulunabileceğiniz bu hafta boyunca ortaya çıkacaktır. Her zaman olduğu gibi, hepsi kendi duygularınızı kontrol etme yeteneğinize bağlıdır.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2021 Yorumu

Kova Haftalık Burç 4 – 10 Ocak 2021

Bu hafta, seyahat için, farklı yerleşim yerlerinden insanlarla yeni tanıdıklar geliştirmek, yakın ve uzak akrabalar ve arkadaşlarla ortak çıkarları ve eylemleri tartışmak için hayırlı bir hafta olacak.

Kova burcu kadınları, bir erkeğin kişisel, ailevi veya profesyonel planlarını yerine getirirken büyük ölçüde bağımlı olacaklardır. Bu aslında sizin iyiliğiniz için olabilir.

Erkekler zamanlarını aşk ve iş olarak ayıracaklar ve bazılarınız için tek bir yerde olabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status