Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Kasım 2020 – 6 Aralık 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta bir kadının dahil olduğu bir soruna veya karmaşık bir duruma çözüm arayacaksınız. Genel olarak, kadınların kişisel veya aile ilişkileriniz üzerindeki etkisi normalden çok daha fazla olacaktır.

Bu yedi gün içinde şu ya da bu şekilde ciddi bir ev ya da mülk sorunu olan bir kişiye yardım etmeniz gerekecektir. Ebeveynlerin veya diğer yakın akrabaların evinde kaza veya hasar olabilir.

Hafta boyunca, aileniz için önemli vakaların gelişmesi konusunda belirli beklentileriniz olacaktır. Önceden hazırlığınız veya onlara karşı tavrınız çok yardımcı olacaktır.

Hafta içi, ev veya yakın insanlarla ilgili çeşitli şeyler için daha fazla harcama getiriyor, ancak her şey çok fazla zorlanmadan iyi planlanacak ve gerçekleştirilecektir.

Bu, gayrimenkul veya diğer mülklerin satışı için hayırlı bir hafta olacak.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Aralık Yorumu

30 Kasım – 6 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu kadınları bir çocuğun, torunun veya başka bir genç akrabanın geleceği hakkında ciddi sohbetler yapacak. Ebeveyn hakları veya nafaka ile ilgili davalara karışanlarınız başarıya güvenebileceklerdir.

Akraba, arkadaş, meslektaş veya başkaları olmasına bakılmaksızın, erkekler Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan bir kadınla ilginç bir deneyim yaşayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status