Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Nisan 2021 – 2 Mayıs 2021)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde iyibir hafta var, planlarınızı geliştirmek için ilginç bir fırsat olacak, bir akraba veya birlikte çalıştığınız birinden şans veya destek alacaksınız.

Bu yedi gün boyunca, yakın bir kişinin veya arkadaşın kişisel yaşamıyla ilgili duygusal deneyimler yaşayacaksınız.

Bu hafta, arkadaşlarınızla olan yanlış anlaşılmalara veya çatışmalara bir çözüm bulma fırsatınız olacak. Onlarla olan ilişkinizi yenileyebilecek ve geçmişinizden insanlarla başka bağlantılar kurabileceksiniz.

Çatışma durumlarından kaçınma yeteneğinizin bir testi olacak işyerinizde gerilimler ortaya çıkacaktır.

Kova burcu erkek ve kızları, birinin onları kendi çıkarları için veya bazı vefasız bir amaç için kullanma arzusuna tabi olacaklar. Dikkatli olun, herhangi bir daveti kabul etmek için acele etmeyin ve yeni insanları size kolayca kabul etmeyin. Birinin tanıdığınız birinin arkadaşı olması sadakat, samimiyet veya dürüstlüğün garantisi değildir.

Erkekler birçok aile görevi ve sorumluluğu karşısında bunalmış hissedecek ve bu, ailenizin diğer üyeleriyle çatışmalara neden olacaktır. Nasıl hissettiğinle ilgili rahat bir sohbet senin için çok daha iyi bir çözüm olacaktır.

Kadınlar, faaliyetlerinden veya fikirlerinden birinden yararlanma fırsatına sahip olacaklar. Her şey bir şeyleri nasıl sunduğunuza ve beklentilerinizin ne olduğuna bağlı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status