Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Kasım 2020 – 29 Kasım 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta evde ve özellikle aile bütçenizde istikrarı korumak için uzlaşma veya pratik çözümler aramanız gerekecek. Bu hafta veya Aralık başında yapmanız gereken beklenmedik harcamalar veya eksik ödemeler mümkündür.

Bu hafta Kova burcunda doğanların çoğunu başka bir şehirden veya ülkeden gelecek müjdeyle sevindirecek.

İlgi alanlarınız veya faaliyetlerinizle ilgili olabilirler, ancak yıl sonuna kadar yaklaşan bir geziyle de ilgili olabilirler. Akraba veya arkadaşlarla ziyaret veya seyahat davetleri hariç değildir.

Çoğu ailedeki karmaşık duruma rağmen, bu, evinizdeki bir kişinin eğitimi veya işi ile ilgili önemli bir karar verme zamanı olacaktır. Böyle bir çözüme duyulan ihtiyaç, bu yedi gün içinde meydana gelecek bir olaydan kaynaklanabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2021 Yorumu

23 – 29 Kasım Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Birçoğunuz başka bir yerde yaşayan biriyle nişanlanacaksınız.

Kova kadınlarının erkeklerle karmaşık bir ilişkisi olacaktır ve bu bazen bir ayrılma arzusuna veya kararına neden olabilir (bu sadece aşk hayatınızla ilgili değildir).

Kova erkekleri, akrabalarından biriyle beklenmedik bir gerginlik veya stresli bir durum yaşayacaklar. Evlilik ilişkiniz, evliliğinizde ciddi anlaşmazlıklar yaratan konulardaki çatışmalarla test edilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status