Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Şubat 2021 – 28 Şubat 2021)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta eylemleriniz diğer insanların kararlarına bağlı olacaktır. Bu durum sizi güvensiz kılabilir, üzerinde kontrol sahibi olmadığınız koşullara bağlı olarak değişebilir. Çoğunuz liderlik yapmak yerine belirli olayların seyirci olarak gelişmesini beklemeye karar vereceksiniz.

Güvensizliğiniz büyük ölçüde, güvendiğiniz kişilerin başka birçok işle meşgul olmasından kaynaklanacak ya da onların beyhudeliğinden korkacaksınız.

Bu hafta, özellikle arkadaşlarınızla, onların tavsiyeleri veya farklı kurumlardaki bağlantılarıyla faydalı olacak ilginç toplantılar ve sohbetler gerçekleştireceksiniz.

Hafta boyunca, dikkatinizi yeni finansal fırsatlarla veya cazip kredilerle çekmeye çalışan bir kişinin sözlerinden veya önerilerinden etkilenmeyin. Genel olarak, hafta boyunca mali işlerinizde dikkatli olun ve olaylar belirli bir önlem almanızı gerektirdiğinde daha muhafazakar davranın.

Bu hafta boyunca bir doğum günü, nişan, yıldönümü veya diğer önemli olaylarla ilgili bir toplantıya davet edilebilirsiniz.

Kova Haftalık Burç 22 – 28 Şubat 2021

Ebeveyn iseniz, kendi çocuğunuza olan önemli bağlılığınız nedeniyle bir okulu veya devlet kurumunu ziyaret edebilirsiniz.

Kova burcu kadınları, yaşadıkları ev veya sahip oldukları bir mülkle ilgili ilginç fikirlerini gerçekleştirebilecekler. Bu, evinizde beklenmedik olayların olduğu bir hafta.

Erkekler, seyahatle ilgili çeşitli fırsatları keşfetmek veya gerçekleştirmek, başka bir şehirde veya ülkede çalışmak veya yabancı bir şirketle çalışmak için zaman ve kaynak harcayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status