Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Ocak 2021 – 24 Ocak 2021)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal dengeyi sürdürmek, beklemeyi öğrenmek ve sabırlı olmak çok önemli olacaktır. Farklı yerlerden provokasyonlar olacak ve sonuçları sizi karmaşık durumlara, sıkıntılara veya bölümlere dahil edecek çatışmalara kolayca dahil olabilirsiniz.

Bu hafta çevrenizdeki birinin sizi bilgi veya başka bir şeyle kandırma girişimleri, üzerinizde çok duygusal bir etki yaratacak.

İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan sevdiklerinizin sağlığı, aceleyle veya yanlış teşhis veya tedavi nedeniyle sorun olabilir.

Hafta, seyahat için uygun olacaktır, ancak esas olarak, bulunduğunuz yerin dışındaki bir mülkün bakımı vb. Nedeniyle, aile nedenleriyle.

Evinizdeki biri de birkaç gün veya daha uzun süreli seyahat yapabilir.

Hafta boyunca, ev veya mülk sorunları, kazalar veya diğer beklenmedik durumlar için daha ciddi bir dikkat gerekecek ve bu da sizin açınızdan hızlı ve yeterli eylemler gerektirecektir.

Kova Haftalık Burç 18 – 24 Ocak 2021

Koç, Yay veya Aslan burcunda doğan insanlarla ilişkileriniz esas olarak maddi mülkiyet karakterine sahip olacaktır.

Yengeç, Balık veya Akrep burcunda doğan biriyle dostane ilişkiniz veya yeni tanışmanız, işleriniz ve genel olarak hayatınız üzerinde yine de herhangi bir yararlı etki getirecektir.

35 yaşın üzerindeki kadınlar, kendileri için önemli bir belge veya sözleşme düzenleyerek, bir kurumun temsilcisiyle veya aile çevresi dışındaki başka bir kişiyle mali ilişkilerini çözebilecek. Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan insanlarla ilişkileriniz, gereksiz anlamsızlık olmadan kesinlikle ölçülmelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status