Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Kasım 2020 – 22 Kasım 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz iyi olacaktır. Gerekirse kendinizi grip, soğuk algınlığı ve diğer rahatsızlıklardan korumak için bazı önlemler alın.

Muhtemel sorunlar, esas olarak bazı kronik hastalığı olanlarınız içindir ve kasıtsız kaza tehlikesi belirtisi vardır.

Hafta boyunca, bu dönemde yerine getirilmesi gereken bir adamla ilginç veya önemli bir ilişkiniz olacak. Bu, amacı ve süresi ne olursa olsun seyahat etmek için hayırlı bir hafta olacak.

Bu yedi gün boyunca, aşk ilişkilerinize çok fazla güvenmekten veya kaprisli olmaktan kaçının. Sonuçlara hazırlıksız olabileceğiniz için onları teste tabi tutmayın.

Ayın sonunda, bir olay veya kötü niyetli bir bilgi sizi rahatsız edici bir şekilde şaşırtabilir ve romantik ilişkinizde istenmeyen bir krize neden olabilir.

Bu yedi gün boyunca sizi üzecek veya hayal kırıklığına uğratacak gecikmeli haberler alacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2021 Yorumu

16 – 22 Kasım Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Mektup veya sevkiyatta çeşitli gecikmeler veya kayıplar mümkündür. Herhangi bir üründen, maldan ve diğer maddi değerlerden sorumluysanız işinizde gerginlik olabilir.

Kova burcu kadınları arkadaşlarıyla veya arkadaş canlısı ailelerle bir araya gelmek isteyeceklerdir. Yaşadığınız ülkedeki duruma bağlı olarak, onları organize etmeye ve kendiniz ve çevrenizdeki insanlar için hoş bir ruh hali yaratmaya çalışacaksınız.

Kova erkekleri (her zaman olduğu gibi) sevilmek isteyecek, ancak bir şekilde duygularını gösterme, yanlarındaki kadına gerekli sıcaklığı ve hassasiyeti verme yeteneğini kaçıracaklar. Herhangi bir şeyi değiştirebilir misin? Bu soruyu sadece siz cevaplayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status