Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Mart 2021 – 21 Mart 2021)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizde veya akrabalarınızda uzakta yaşayan, halihazırda yurtdışında bulunmuş veya karmaşık bir ilişkiniz olan biriyle ilişkisi olacak bir olay yaşayacaksınız. . Böyle bir olay, olumludan olumsuza değişmesine neden olacak duyguların yanı sıra çeşitli karakterlere sahip olabilir.

Bu hafta, ateşli burçlar altında doğan insanların sizin için bir miktar kayba yol açan eylemlerinin gerçek nedenini arama eğiliminde olacaksınız: duygusal veya profesyonel olarak. Muhtemelen farklı koşullar, bu kişiyle daha fazla netlik kazanabileceğiniz doğrudan bir sohbeti engelleyecektir.

Bu hafta, başkalarının yorumlarının neden olduğu çeşitli olumsuz duygulara kapılmadığınız sürece aşk içinde keyifli günler yaşayabilirsiniz. Partnerinizin sözlerinde ve eylemlerinde şüphe veya güvensizlik göstermekten kaçının. Sonuçta, bu tür duygular içinizde çok güçlüyse ve bunları kişisel sezginizin bir işareti olarak kabul ediyorsanız, oturun ve samimi bir konuşma yapın.

Bu hafta, sevdiklerinizin eğitimi veya kariyerinde çok fazla enerji ve kaynak harcadığınız somut sonuçlar elde etmek için elverişli olacaktır.

Bu, gelecekteki annelikle ilgili tıbbi müdahaleler için hayırlı bir hafta olacak.

Kova burcu kadınları sağlıklarına veya görünümlerine dikkat etmek zorunda kalacaklar. Genç kadınlar bir sağlık sorunu durumunda yaşlarına güvenmemelidir. Kendi bedeninize karşı ciddi ve sorumlu olun.

Erkekler işleri veya işleri ile ilgili eylemlere yönlendirilebilir veya manipüle edilebilir. Dikkatli olun ama aşırıya kaçmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status