Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Ekim 2020 – 18 Ekim 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, bazı aktivitelerde çeşitli sağlık sorunları sizi sınırlayacağından sizin için daha zor olacaktır. Kontrol edemeyeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Bu yedi gün boyunca yapacağınız denemelerin önemli bir nedeni ve amacı olacaktır.

Duyguların sağduyu ele geçirmesine izin vermeyin. İlişkiyi bozma tehlikesi var, düzeltilemeyen bir şey.

Genel olarak, hafta profesyonel veya iş görevlerinizi ve planlarınızı yerine getirmede başarılı olacaktır. Fiziksel yeteneklerinize göre yavaş hareket edin. Beklemeyi öğrenin, sabırlı olun ve daha az duygusal olun.

Yeni bir iş veya yeni bir projeyle ilgili taahhütler iyi gelişecektir. Size ilginç bir deneyim veya yeni bilgiler getirecek yeni bir profesyonel taahhüt için bir fırsat olacaktır.

Bu yedi gün içinde çatışmalar ortaya çıktığında, hızlı bir ateşkes isteyin veya bunları çözmek için ne pahasına olursa olsun çabalayın. Bugün ödün vermek yarın size huzur getirecek.

12 – 18 Ekim Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta boyunca, su burçları altında doğan ve size yardımcı olacak veya yararlı tavsiyeler verecek kişilerle olumlu temaslarınız olacak.

Bu hafta kendiniz için alışveriş yapabilir, gardırobunuzu sonbahar / kış sezonu için yenileyebilirsiniz. Sizi şaşırtmayacak para almak mümkündür.

Kova kadınları aile ve ev içi ilişkilerinde kaprisli olabilirler. Bu hafta her şey yolunda gitmeyecek.

Kova erkekleri bu hafta Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan bir kişiyle yaşayacakları bir sorunu çözerken çok dikkatli olmaları gerekecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status