Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Ocak 2021 – 17 Ocak 2021)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta geleceğinizle ilgili gerçekçi olmayan beklentilere veya gereksiz endişelere dikkat edin. Olaylar bu yedi günde ortaya çıkacak, böylece kesinlikle mutlu olacağınız bir şey olacak.

Hafta boyunca, hoş olmayan ilişkilere veya kadınlar arasındaki çatışmalara karışmaktan kaçının. Böyle bir müdahale size arkadaşlık kaybına mal olabilir veya size ait olmayan sorunlarla zihinsel olarak yüklenirsiniz.

Sabrınız bir kadının asabi doğası tarafından tahrik ediliyorsa, onun size olan etkisini görmezden gelmek için elinizden geleni yapın.

Mali olarak, hafta sizin açınızdan ve her şeyden önce yapmak isteyeceğiniz veya planlayacağınız harcamalarla ilgili olarak çok dikkatli olmayı gerektirecektir. Tanıdığınız bir kişinin ciddi bir sağlık sorunu ile ilgili haberler sizi şaşırtacak.

Yabancılardan gelen tekliflerden veya davetlerden kaçının. Bu hafta boyunca, riskli eylemler hayatınızda nahoş durumlara neden olabilir. Hafta, özellikle akrabalarınızla bir bağlantısı varsa, seyahat için elverişli olacaktır.

Aşık olarak, hafta romantik toplantılar, eşinizin akrabaları veya arkadaşları ile yeni tanışmalar ve daha fazlası için uygun olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2021 Yorumu

Kova Haftalık Burç 11 – 17 Ocak 2021

Kova burcu kadınları, bazı başarısızlıkları için başkalarını suçlama eğiliminde olacaktır (esas olarak aceleci davranışlarından dolayı). İşinizde yeni meslektaşlar veya yeni müşteriler görünebilir. Bazılarınız ciddi bir idari sorunu çözmekle meşgul olacaksınız.

Erkekler, bir kadınla (büyük olasılıkla aileden), onlara hoş gelmeyecek ya da uygulanmasında hayal kırıklığına uğratacak bir ilişki yaşayacak. Bu haftaki sürprizleri uzun süre hatırlayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status