Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2018 Salı)

Kova burcunda bugün bir arkadaşının hatası için suçu üstlenmeye kararlı olabilirsin. Ama sonuçlarını düşünün. Ayrıca ciddi yasal katılım ve dava da olabilir. Sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak bir yaşam değişimi olayı da gerçekleşebilir. Farklı görünme isteğinizi yerine getirin, saç stilinizi veya gardırobunuzu değiştirin!

Kova Burcu Günlük Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatınızda ilginç bir aşamada olabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye yeni başlayanlar, ilişkilerini daha fazla güçlendirmenin yollarını aramalıdır. İkiniz, romantizm ve sevgi bağını çok etkili bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. Sadece gelecek hakkında açık olun, ancak şu anda herhangi bir plan yapmayın. Sadece çoğunluğa uyun.  İlişkinizde ciddi kararlar almayın.

Kova Burcu Günlük Para ve Kariyer Yorumu

Geçmişten öğrendiğiniz bazı dersleri, işteki bir problemi ve olası komplikasyonlarını önlemek için kullanabileceksiniz. Pratik uygulama ve hızlı düşünme yeteneğiniz, üstlerinizin dikkatini çekecek ve yeni ve heyecan verici kariyer olanakları açılabilecektir. Bu fırsatın sonuç vermeden geçmesine izin vermemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Sağlık Yorumu

Bugün diyet alışkanlığınızı tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Zorlu bir hamleyle, vegan beslenmeye karar verebilirsiniz! Ya da taze meyveler, sebzeler ve balıklardan oluşan basit ev yapımı yemeklerle beslenmeye karar verebilirsiniz. Muhtemelen ağır ve baharatlı yemeklerden uzak durmak isteyeceksiniz. Detoks diyeti yapabilirsiniz. Bu sizi son derece enerjik ve oldukça genç hissettirecek.

Ayrıca Bakınız: 2018 Kova Burcu Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status