Kova Burcu Erkeğinin Psikolojisi Nasıl?

Kova burcu erkekleri burç özellikleri bakımından çok fazla sivrilen bir burç olmasa da oldukça farklı özellikleri bünyesinde taşır. Bu yazımızda sizlere kova erkeğinin psikolojisinden bahsedeceğiz.

Bu burcun erkekleri bir nevi ikizler burcu erkeğinin çakması olarak adlandırılmaktadır. Çünkü kova burcu erkekleri değişken bir ruh haline sahiptir ve çok yönlü kişilikleri ile karşımıza çıkar. Kova burcu erkeğinin psikolojisine çok düzgün demek doğru değildir. Sürekli değişken karakteri karşıdaki insanı korkutabilecek düzeydedir.

Genellikle çevresinde onu çok iyi tanıdığını düşünen insanlar bile kova erkeğini anlamakta güçlük yaşar. Çünkü 5 dakika önce kahkahalar atarak sohbet eden kova burcu 5 dakika sonra karalar bağlayarak ağlama krizlerine girebilir. Bu nedenle bu burç erkeğinin psikolojinin düzgün olduğunu söylemek imkansızdır.

Bu burcun erkekleri özgürlüklerine son derece düşkündür. Bu durum genel olarak psikolojilerini de etkiler. Birine bağlı kalmak ve ona karşı sorumluluk almak rahatlarını bozar. Birinin üzerine düşen gölgesi bile kova erkeğini rahatsız edecek boyutlara ulaşabilir.

Kova burcu erkekleri değişim insanıdır. Sıradanlık ve sığ hayat ona göre değildir. Sürekli değişim içindedir. İç dünyası ve psikolojisi de bu yönde etkilenir. Sürekli hareketlilik ister. Bir kova eşyalarını bunun yanı sıra arkadaşlıklarını bile zaman zaman değiştirmekten yanadır. Çünkü her insan kova burcu erkeği için yeni bir hayata açılan penceredir ve kova erkekleri her pencereden hayatı izlemek ister.

Farklılığa düşkün olan ve özgürlüğüne düşkün olan kova erkekleri için psikolojisini tanımlamak için kullanılabilecek en iyi tamlama ” özgür ruh” tur. Her zaman hayatı ti’ye alan bir tavırları vardır ve psikolojik olarak zaman zaman karmakarışık bir dünya içine girseler dahi genellikle neşeli ve yerinde duramayan insanlardır.

Bakınız: Kova Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status