Kova Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir?

Kova burcu erkeğinin en belirgin özelliği fazlasıyla sosyal olmalarıdır. Bu yüzden dolayı bu erkeği etkilemek isteyen kadının ya da dikkatini çekmeye sağlamak isteyen kadının ilk yapması gereken bu erkek gibi sosyal olmak olacaktır. Kendisi çevresini, arkadaşlarını oldukça fazla önem verdiğinden dolayı karşısındaki kadınında dostlarına önem vermesi onun her zaman dikkatini çekmiş olacaktır.

Bu erkek özgür kalmayı çok sevdiği için kısıtlanma hissinden hoşlanmaz. Kadının daha gözüne baktığı vakit onu anlayabilecek hisse sahip olan erkek ona baskı yapan tiplerden asla hoşlanmaz.

Kova burcu erkekleri her zaman kurduğu hayallerin peşinden giden erkeklerdir. Bu sebepten dolayı onun hayallerine önem gösteren kadınlar her zaman dikkatini çekmektedir. Bu erkekler fazla sık boğazdan hoşlanmadıkları için çok duygusal ve üzerine fazla titreyen kadınlar ile bir beraberlik yaşayamazlar. Bu yüzden dolayı her zaman onun gibi düşünen özgürlüğüne düşkün ve özgür bırakmayı seven kadınlar dikkatini çeken kadınlar olacaktır.

Evlilikten sürekli bahseden kadınlar bu erkeklerin gözünü her zaman korkutmayı başarır. Bu sebepten dolayı ona sürekli evlilik hayali kurdurmaya çalışan kadın daha ilk basamakta onu kaybeder.

Kova burcu erkeği oldukça farklı bir tavırlara sahip oldukları için karşısındaki kadınında kendi gibi beklenmedik tepkiler vermesi onun her zaman dikkatini çeker ve hatta bu erkeğin kadına doğru koşmasına bile yardımcı olur.

Ona fazla duygusal yaklaşan kadın her zaman bu erkek tarafından kırılan bir hale gelebilir. Çünkü bu erkekler duygularıyla hareket etmediklerinden dolayı fazla duygusal kadınlar onları sıkıyormuş gibi bir his yaratmaktadır.

Bu erkeğin dikkatini çekebilmek için oldukça rahat hareketler sergilemeli ve bir o kadarda macera sever olmalısınız. Macera ruhlu kadınlar gölünü kazanan kadınlar arasında en üst seviyede yer almaktadır.

Bakınız: Kova Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status