Kova Burcu Erkeği Cimri Mi?

Cimrilik bunun ne boyutta olduğuna bağlı olarak değişir. Eğer gerçekten cimri biri iseniz aldığınız her şeyde ucu ucuna hesap yapıyorsanız ve bazen bu huyunuz sevdiklerinizle aranıza giriyorsa bence kesinlikle gözden geçirmelisiniz. Cimrilik erkeklerde daha çok görülmektedir ve biz kadınlar cimri erkeklerle istediğimiz mutluluğu yakalayamayız.

Kova burcu erkeğine bakarsak; istediği her şeyi almaz kova burcu erkeği. Önce düşünür bu alacağım şey bana gerçekten gerekli olan, gerçekten şu anda ihtiyacım olan bir şey mi diye. Eğer gerekli ise diğer gerekli harcamalarını ve giderlerini de düşünerek onu alır. Ancak gerekli değil de keyfi bir şey ise ondan vazgeçmeyi düşünmez bile.

Kova burcu giyimine ve bakımına dikkat eder; ama ona göre bunun için milyarlar harcamaya gerek yoktur. Uygun bir şekilde de insan kendine bakabilir ve güzel şeyler giyinebilir. Kıyafette bu durum daha geçerlidir ancak mutfak için alışverişte bu durum geçerli değildir kova erkeği için.

Özellikle sevdiği kadın yanında ise onun baktığı istediği her şeyi almak ister. Aklında bir şey kalmasına izin vermez, bu kendisi için de geçerlidir. Bir şeyi canı çekmiş ise onu mutlaka alır marketten.

Evinin de güzel olmasını ister kova burcu erkekleri. Aynı zamanda güzel bir arabası olsun ister. Bunların da çok fazla gereksiz şeylere harcama yapmadan olabileceğine inanır. Yani gerekli şeyler için para harcamaktan çekinirken gerekli şeyler için harcama yapabilirler.

Sevdikleri insanın da ne düşündüğü önemlidir onun için. Kova burcu erkeği hayatındaki kadının da fazla gereksiz şeylere para harcamasını istemez. Bu yüzden de onunla ortak şekilde hareket ederler. Giderlerini ve ne kadar kazandıklarını bilirler ve harcamalarını hesaplayarak hareket ederler. Eğlencelerini de gerekli masraflarını da uygun şekilde halletmeye çalışırlar.

Bakınız: Kova Burcu Erkeği Neden Susar?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status