Kova Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Aylık kova burcu yorumunuzda bu ay,  ölen bir akrabanın belgeleri, mirası, mülkü veya mülkiyeti ve Otherworld’den insanlarla ilgili diğer olaylarla ilgili yeni katılımlar olacaktır. Bu süre zarfında onlarla ilgili çok güçlü (tahmini) rüyalar göreceksiniz.

Ayrılma veya boşanma sürecine başlamış olanlarınız bir adım geri adım atacak ve kararlarınızı ve eylemlerinizi yeniden düşünmeye çalışacaktır. Bir etkinlik, sohbet veya toplantı sizi düşünmeye sevk edecektir.

Ağustos ayında, çoğunuz yakın ve uzak seyahat etmek için iyi zaman geçireceksiniz. Çok hoş duygular yaşayacak, yeni yerleri ziyaret edecek ya da yeni insanlarla tanışacaksınız.

Bir akrabayla ilgili beklenmedik sorunlar, bu ay içinde aile çatışmalarını etkileyecek şekilde ortaya çıkabilir.

Bu ay boyunca, Burç Kova temsilcileri kolayca dokunaklı, aşırı duygusal olacak ve bu da kolayca gerginlik yaratacaktır.

Bu ay boyunca iş veya iş ile ilgili fikirlerinizden birini bırakmak mümkündür. Genel olarak, Ağustos, 2021 de dahil olmak üzere birkaç ay sürebilen bir profesyonel değişim sürecinin yeni bir devamıdır.

Kova erkekleri kıskançlık, şüphe, başkalarının arzularını ve duygularını anlama eksikliğine eğilimli olacaklar, bu onlar için bir sorun olacak.

Kova kadınları parayla ilgili daha fazla mali taahhütleri ve sorumlulukları olacaktır. İyi tanımadığınız biriyle çalışırken veya paylaşırken dikkatli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status