Koç Burcuna Göre Zayıflama Yöntemleri

İnsan davranışlarını etkileyen nedenler arasında burçlar yer almaktadır.

Burç fallarına inanmasakta burçların karaktere etkisini biliriz.  İnsanlar davranışlarını ve karakterlerini burçların kendilerine olan etkilerinden alırlar. Bu nedenle bazı burçtaki insanlar fazla yemek yemeyi sevdikleri için çok çabuk kilo alırlar. Kova burcu özelliklerine sahip olan insanlar yemek yemeyi çok sevdikleri için ve yediklerine dikkat etmedikleri için çok çabuk kilo alırlar. Peki hiç düşündünüz mü burcunuza göre yiyip içerek zayıflayabileceğinizi?

21 Mart ve 20 Nisan arasında doğanlar koç burcuna dahil olur ve bu burçtan olan insanlar abur cubur tüketmeyi ve fazla yemek yemeyi çok severler. Bundan olayı kilo problemi yaşayabilirler. Fakat koç burcundan olanlar çok fazla hareketli oldukları için sürekli bir kilo problemleri yoktur.

Dönemsel olarak kilo alırlar ve verirler. Kilo problemi yaşamamak için tuzlu yiyeceklerden uzak durmaları gerekir. Özellikle alkollü içecekler kilo problemi yaşayanlar için ayrı bir sorun oluşturur.

Koç burcundan olanlar zayıflamak ve fit bir görünüme kavuşmak için vücutta bulunan C vitamini dengesini sağlamalıdırlar.  C vitamini vücuttan kolay atılan bir vitamin olarak bilinir. Günlük yaşamınızda genel sağlığınız için ve C vitamini dengesini korumak için; potasyum fosfat içeren besinler tüketmelisiniz.,

Kuşburnu, ananas, greyfurt,  portakal, elma, yeşil elma ve yeşil sebzelerde mevcut potasyum fosfat içeren besinler tüketmeliler. Kırmızı biber, elma turp, lahana, et ürünleri ve balık gibi ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmalılar.  Ayrıca bol bol terlemelerini sağlayacak olan sporlara yönelmeleri zayıflamalarına yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status