Koç Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Aylık koç burcu yorumunuzda bu ay, akrabaların, arkadaşların veya tanıdıkların eylemleri veya yorumları sizi rahatsız hissettirecek, kelimelerinin ardında yatan şeyleri düşünecek. Bu, bu kişinin kasıtlı olarak iyi planlanmış bir eylemi mi yoksa bir kaza mı? Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan insanlarla sohbet ederken dikkatli olun. Kişisel veya gizli bilgileri saf bir şekilde paylaşmak için acele etmeyin.

Bu ay boyunca aile bütçenizden daha az gelir elde edersiniz veya giderleriniz daha yüksek olur. Bu geçici gerginlik ve kaygıya neden olabilir. Temmuz ayında akrabalarınızdan mali veya başka bir yardım bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Temmuz, mesleki gelişiminiz veya işiniz için ilginç bir ay olacak. Yeni fırsatlar, müşteriler vb. Ortaya çıkacaktır.

2020 yılının Temmuz ayında yeni bir iş kurmak veya yeni bir pozisyona geçmek için iyi bir zaman olacaktır. Faydalı etki okuyanlar tarafından hissedilecek, ancak elbette Kader tembel için deneme ya da hayal kırıklığına uğramayacak.

Bu ay boyunca, bir akraban evinizde veya başka bir önemli olayda bir araya gelme fırsatı olacaktır. Temmuz pek çok hoş olmayan haber veya bir erkekle ilgili bir olay için önceden haber verir: bir akraba veya bir arkadaş.

Bu ayki sürprizler ilginç insanlarla beklenmedik tanıdıklarla ilgili olacak. Erkekler, akrabaları, arkadaşları veya komşuları ile keyifli toplantılar veya evlerini ziyaret etmek için fırsatlara sahip olacaklar. Bir ev problemi kazanmanın veya çözmenin tadını çıkarabileceksiniz. Kadınlar yeni çabalarına veya yeni şeylere başlarken daha dikkatli olmalıdırlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status