Koç Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

Aylık koç burcu yorumunuzda bu ay, Nisan, hayatınızdaki önemli ve muhtemelen kader değişikliklerinin olduğu bir zamandır. Sadece mevcut rahatınız için değil, gelecek için de hızlı, mantıklı, pratik ve geleceğe yönelik hareket etmeye hazır olun.

Önünüzde, sizden uzakta yaşayan biriyle ilgili bir olay yaşayacağınız bir ayınız var. Bu kişinin işinin seyahat, iletişim, bilgisayar, internet, turizm ve diğer dinamik faaliyetlerle ilgili olması mümkündür.

Ailenizde, önemli yaşam hedeflerini gerçekleştirirken güçlü irade ve sabır göstermenizi gerektiren geçici denemelerden geçeceksiniz. Evinizi, ailenizi veya işinizi hiçbir şey tehdit etmez, bu yüzden panik yapmayın veya strese girmeyin.

Halihazırda boşanma veya fiziksel ayrılık sürecinde olanlarınız bunu haysiyetle kabul etmeli ve kendi haysiyetinizi korumaya çalışmalıdır.

Bu ay, ailedeki bir sağlık veya ev sorununu çözmek için iyi bir zaman olacak.

Bir mülk veya mülkle ilgili endişeleriniz veya sorunlarınız varsa, şimdi en iyi çözümü bulacaksınız.

Duygusal olarak, ruh halinizi hızlı ve beklenmedik bir şekilde değiştirebilirsiniz ve bu, yanlış kararların, önemli bir fırsatı kaçırmanın ve daha fazlasının nedeni olabilir.

Bu ay boyunca çeşitli yaşam nedenleriyle bir kişiden ayrılacaksınız.

İşyerinizdeki beklenmedik bir durum, size meslektaşınızın, yöneticinizin veya müşterinizin eylemlerinin size bir şekilde zarar verdiğini veya konumunuzu istikrarsız, sorunlu hale getirdiğini gösterecektir.

Koç kadınları, yakın bir erkek veya arkadaşla ilgili bir fikir, toplantı veya diğer önemli olaylardan heyecan duyacaklardır. Bir kişinin size veya işinize olan ilgisi sizi şaşırtacaktır.

Erkeklerin mali veya mülkiyet konularıyla ilgili yüksek hedefleri olacaktır. Bazılarınız bir çocuk veya yakın akraba için pahalı bir satın alma düşünecek veya yapacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status