Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

Aylık koç burcu yorumunuzda bu ay, bütçenizi çok iyi planlamanız iyi olacaktır çünkü daha yüksek harcamalarınız olacaktır. Bazılarınız için Mayıs ayında gelir beklediğinizden daha az olacak. Bu nedenle, tavsiyem kişisel ve ailevi mali kaynaklarınıza dikkat etmenizdir.

Mayıs ayında hayatınızda kendi ailenizle veya akrabalarınızın ailesiyle ilgili pek çok beklenmedik olaylar meydana gelecektir.

Yaşadığınız ülkedeki özel duruma göre özel bir hazırlık veya deneyim gerektiren nişan veya düğün etkinlikleri mümkündür.

Bu ay boyunca neredeyse hepiniz bir, iki veya daha fazla gün evden uzakta olmanız gerekecek. Bu, bazı önemli olaylarla, bir hafta sonu gezisiyle ilgili olacak veya bunun için başka ciddi bir nedeniniz olacak.

Yeni bir evle ilgili değişiklik veya kiralık yeni bir daireye taşınmak için iyi bir zaman olabilir.

Aşk ilişkiniz belirli denemelerden geçecek ve hava burçları altında doğmuş bir partneriniz varsa, gelişimi tahmin edilemez olabilir.

Genel olarak, bu ay bir ayrılma tehlikesi oluşturmaz, ancak bu, özellikle bu ilişki sizin için önemliyse, güvence için bir neden olmamalıdır.

Mayıs ayında, bir erkekle karmaşık ilişkinizin gelişmesini bekleyeceksiniz, ondan bir miktar uzlaşma veya özür bekliyor olacaksınız. Umarım beklentileriniz karşılanır!

Bu ay boyunca bir arkadaşınızın problemini veya kişisel dramını çözmede aktif rol almanız gerekecek. Bir arkadaşınız yardım veya hizmet için sizi arayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status